Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Tema: Najjaci...

Na koju temu o devojci konkretnije mislite?
koliko ja znam sve su u podforumu Caskanje otvorene

Draga Corinna, sinoc sam napravio post direktno kuckajuci na sajt. Nisam napravio kopiju, a jutros sam se iznenadio da nema ni teme ni mog posta. Radilo se o navodnom oglasu u kojem jedan Zagrebcanin (46 g.) trazi devojku za druzenje na dva dana. Posto se radilo o prositituciji, a deo svog zivota sam proveo po raznim lukama i luckim kafanskim rupama, imao sam priliku da upoznam vise luckih, ali i ostalih prostitutki. Jedno svoje tuzno poznanstvo sam pretocio u post na opisanu temu. Licno mislim da mi je to najbolje sto sam napisao na ovom sajtu. Ne znam ni kako se tema tacno zvala, a ne sececam se ni imena postavljaca teme. Pogledao sam u arhive, ali nema nigde te teme, kao ni mog posta pod nearhom. Mislim da je tema izbrisana i da je moj mali rukopis zauvek nestao. Hvala na pokazanoj zelji da mi pognote. Vas Nearh.

Da procitala sam vas post koji je nazalost obrisan izgleda sa temom...inace sve vase poruke mozete pronaci klikom na broj postova ispod vase slike ( gledala sam i nema tog posta)
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:37 pm.