Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ne znam s kim se vi družite, ali ja već više meseci, kako sednem za neki sto, čujem kukanje. Žale se ljudi na dinar, na cene, na penzije, na situaciju ovde ili tamo, na mlade, na stare... I kukaju... Sve mi je dosadnije, zato, da se viđam i da se srećem. Pa mi je lepše da se zatvorim u svoju sobu...da prelistam neku poštenu knjigu i da još malo verujem, đavo ga odneo, da na svetu ima i lepih stvari... A ima ih. Verujte.

Miroslav Mika Antic

je l' i vama nekada tako dodje zbog necega? i sta onda radite? ili ne radite nista po tom pitanju?
Ne znam s kim se vi družite, ali ja već više meseci, kako sednem za neki sto, čujem kukanje. Žale se ljudi na dinar, na cene, na penzije, na situaciju ovde ili tamo, na mlade, na stare... I kukaju... Sve mi je dosadnije, zato, da se viđam i da se srećem. Pa mi je lepše da se zatvorim u svoju sobu...da prelistam neku poštenu knjigu i da još malo verujem, đavo ga odneo, da na svetu ima i lepih stvari... A ima ih. Verujte.

Miroslav Mika Antic

je l' i vama nekada tako dodje zbog necega? i sta onda radite? ili ne radite nista po tom pitanju?
Celog zivota sam se trudila da u najmanju ruku,izbegavam takve ljude.Mogu da dozvolim samo jednom da me "ozrace",posle toga im direktno kazem.Problemi se ne resavaju kuknjavom,bar se ja drzim toga.Ima puno lepih stvari koje nas okruzuju,samo bi trebalo raditi na tome,da ih vidimo,cujemo... Smile
kad naiđu teški trenuci, trudim se da budem što dalje od ljudi......... nekako, najlakše ih prevazilazim sama

a inače, gledam da vreme provodim sa pozitivnim osobama, ne mora uvek i sve da bude tralala, umeju ti pozitivci da kukaju i da plaču i svašta nešto, ali su ipak pozitivci, ali ako kod nekog osetim da zrači negativnom energijom, ne dam mu ni sekund svog vremena.............Smile))
kad naiđu teški trenuci, trudim se da budem što dalje od ljudi......... nekako, najlakše ih prevazilazim sama

a inače, gledam da vreme provodim sa pozitivnim osobama, ne mora uvek i sve da bude tralala, umeju ti pozitivci da kukaju i da plaču i svašta nešto, ali su ipak pozitivci, ali ako kod nekog osetim da zrači negativnom energijom, ne dam mu ni sekund svog vremena.............Smile))

oops fala
drago mi je što se se pronašla baš tamo gde treba :D .............Smile))
mogla sam mozda i kod oniK kojima ne dash da se prepoznam al nEsam tela lollollol jub teb ja

Ti si JA! lol
NE, Ja sam TI, Mica je Ja a Ti si Mica..... roll bem li ga shta sam s'd tela, zbuNJila sam se oops
ti zbunjeta, a ja danas sam luda...............Smile))
Svesni ste naravno da neki balans uvek mora da postoji.
Kako ne bi doslo do urusavanja ove lepe teme ja cu biti taj negativni element.
u pravu si, tema jeste lepa, baš.............Smile))
Svesni ste naravno da neki balans uvek mora da postoji.
Kako ne bi doslo do urusavanja ove lepe teme ja cu biti taj negativni element.
Cim si ti dosao na ovu temu,nisi ti tako negativan.A,ti sad'pricaj sta hoces,ne mozes da me ubedis u suprotno. Smile

Може бити да ти поверујем. Али, јесте теби у животу и досадно јер не би било толико спама.
Пријатељ ми је Платон, ал ми је већи пријатељ Брајана Бенкс.
spama?.......... ti to meni hoćeš nešto da kažeš, ne daj Bože za štogod da me optužiš???.............Smile))
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:44 pm.