Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

dobro jutro jeste se naspavali i sta ste sanjali?!ugodan i lep dan zelim svima!!kisic
ja sanjao da me ortak ispalio za pecanje!smorio sam se ko busna cipela usred zime jer nisam bio na pecanju ima messeca danaSmile))
ima domace kafe? lol
sve za tebee reci slatku ili gorku dok je vruca ringlaSmile))
ko proviri na temu a ne napise nesto sledi mu prst u okoSmile)) e da vas vidim sada
e si našo di će da gađaš.............Smile))
ej ti lakse s tim prstom da ne bi dobio ti , ali ne u oko lollollol

bem te u temu, sanjala sam njegovu mamu shocktwistedroll

bem je usta skrbava ima da me bije maler ceo dan rolllol

btw. dobar dan :D

aj ti kad završiš s to ebanje, da se pozdravimo ki ljudi...............Smile))
A ima Li piva uz tu kafu................a za poljupce se obrati Micojki ona voli ljubakanje pogotovo kad skine peotezu rollrollwinklol
evo sam sprema, turila je u čašu......... msm tu pEotezu.................Smile))
Bem te u ajvar ........protezu......cmok kad je već u čaši lol
e si našo di će da gađaš.............Smile))
stoooooo lose si spavalaUnhappy

ahahahahhahahahahhahahahaah e to jeste maler,tako da nebi voleo da sam u tvom prisustvu danas!Smile))
A ima Li piva uz tu kafu................a za poljupce se obrati Micojki ona voli ljubakanje pogotovo kad skine peotezu rollrollwinklol
nema pivo samo domaca sljiva a koja ti je ta i mora da je mnogo ubava cim nosi protezuSmile))
nema pivo samo domaca sljiva a koja ti je ta i mora da je mnogo ubava cim nosi protezuSmile))

slušaj ti mali, si reko malopre da ne ebe lep, nego uporan, prema tome ja sam ta "ubava"................Smile))
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:48 am.