Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li zena kroz zivot prolazi lakse kad je prelepa i zgodna

ili

kad je pametna intelegentna i sposobna??

rollrollroll
...u oba slucaja,dobro prolazi.

mozes ti to bolje da obrazlozis.. wink

...lepota je sama po sebi,kalaus.kljuc,koji otvara skoro sve brave.
inteligencija,podrazumeva pamet,kada izmedju ta dva pojma stavimo plus,dobicemo sposobnost.
dakle u oba slucaja,navedeni primeri zenama olaksavaju put kroz zivot.
*ali,za razliku od zene,koja je lepa i zgodna,ova int.,pametna i sposobna imace,jos nesto,sto ova prva verovatno nece,a to je svoju nezavisnost od bilo koga...,

...lepota je sama po sebi,kalaus.kljuc,koji otvara skoro sve brave.
inteligencija,podrazumeva pamet,kada izmedju ta dva pojma stavimo plus,dobicemo sposobnost.
dakle u oba slucaja,navedeni primeri zenama olaksavaju put kroz zivot.
*ali,za razliku od zene,koja je lepa i zgodna,ova int.,pametna i sposobna imace,jos nesto,sto ova prva verovatno nece,a to je svoju nezavisnost od bilo koga...,

znam ja tebe Ombre da mozes ti bolje al sad sam umorna pa odoh da pregledam REM-faze,sutra cemo razviti diskusiju..
pozzzzz
wink

ili

rollrollroll

Ne gledaju svi isto na to !
U vecini slucajeva prolaze ljepe i zgodne djevojke a ne mnogo pametne....
To je jednostavno slucaj bogatih ili prosjecnih ljudi.

N.P.R...
Bogat covjek hoce ljepu, zgodnu a ne mnogo pametnu djevojku za vezu ili zenu za zenibu :D

A prosjecan covjek bi pozeljeo oboje ! Ali vise ono drugo. A to drugo je da je pametna. Zasto ?! Zato ! Da ima koga da voli, da razumije, da djeli komad hljeba i vodi razgovor kakav dolikuje normalnim ljudima i nekoj normalnoj sredini...

Zgodne djevojke lako se uhvate matoraca, skoce za novcem, novim Mercedesom ili Rolex satom i.t.d. da ne nabrajam....
A kad dodje vreme za porodicu onda se kuci u glavi i pita se sta je sve uradila. Sramota...

A ove pametne zivjece zivot kakav dolikuje nece letjeti na novog Mercedesa ali nece ni trpjeti da je zovu " KURVICA, FUFICA... "

Ali opet na kraju prodju one preljepe i zgodne bolje...
Ili posle svog tog prljavog zivota odseli u neku drugi grad smiri se, povuce na najmanji nivo nadje nekog levata ( jadnika ) obrne ga on se jadan zaljubi i ona se udomaci, rodi mu djecu i tako ostari. I na kraju krajeva ne moze nista reci za nju. Jer i ona ima prodicu, Muza, djecu, dorucak, rucak, veceru na vreme kao i ona pametna a ne mnogo ljepa...

Tako da u svakom slucaju prolaze bolje one ZGODNE i PRELJEPE

Tako se to odvija u zivotu....
kada je prelepa i zgodna, a isto vazi i za muskarce!

:D

ili

rollrollroll

a zasto ti, stereotipski, smatras da jedna situacija iskljucuje drugu???
svi znamo da si lijepa zena... kazi nam kako je u toj prvoj grupi???
Mislim da ne mozemo na taj nacin da delimo dobro "prolazece" i lose "prolazece" zene. Mislim da to ima veze sa necim drugim.... Obrazovanje i lepota nemaju veze sa inteligencijom. Vaspitanje isto tako ima veze sa tim kako se ophodimo i kako dozvoljavamo da se ophode prema nama. Ali iznad svega, nebitno da li je u pitanju musko ili zensko, u nekim osobama ima ono NESTO sto se ne ume opisati niti definisati....a opet suprotni pol jednostavno reaguje na to NESTO. S'druge strane relativna stvar sta znaci "dobro proci"..... Zavisi sta je kome primarno u zivotu?!?!

Lepo ili pametno.......zasto razdvajati?!?!?
Najbolje prolazi lepa žena koja je dovoljno pametna da se pravi glupom.... Tonguelollol
Najbolje prolazi lepa žena koja je dovoljno pametna da se pravi glupom.... Tonguelollol

:D
ti kad kažeš, reko si.................Smile))
Prvi utisak ono prvo, a za dalje treba posedovati i ono drugo... wink
Pođem ja na vreme, al uvek zakasnim...............Smile))
samo na ono misliš...............Smile))

Ziva dusa... lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:12 am.