Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Desava mi se da s`vremena na vreme pozelim nekog drugog.... nesto drugo pored sebe....
Ovih dana cesce...
Mislim da to bas nije dobro,volim ono sto imam al od kud onda ta strast ta energija koja se budi kod mene,te mastarije,divlje,bezobrazne misli...
Jesam li nemoralna zena? oops

Pricaj nam malo o tim fantazijama, tek da imamo neku predstavu pre nego zakljucimo... lollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Desava mi se da s`vremena na vreme pozelim nekog drugog.... nesto drugo pored sebe....
Ovih dana cesce...
Mislim da to bas nije dobro,volim ono sto imam al od kud onda ta strast ta energija koja se budi kod mene,te mastarije,divlje,bezobrazne misli...

Zavisi kako definišeš moral wink
Ovih dana cesce...

jesi!

lol

el ti drago?
Zavisi kako definišeš moral wink

Pa postoji onaj na nuli, kod nekih je u minusu! lollol

Pricaj nam malo o tim fantazijama, tek da imamo neku predstavu pre nego zakljucimo... lollollol
Uh bre nenkice ne smem... bar ne ovde... nego nisam bila takva ranije ... dal se stvarno zene menjaju kad udju u 30?
To sam cini mi se cula negde ... oops
Nazalost vranjanka, sve tezi ravnotezi...bem ti tu silu... :? Unhappy
Ovih dana cesce...

jesi!

lol

el ti drago?

pfff nije... nego postoji jos jedan problem.... uvek sanjam crno belo... i secam se samo kosmara...
Ovih dana sanjam sebe sa drugim muskarcima... to me jos vise zabrinulo.
dal se stvarno zene menjaju kad udju u 30?

Јест, јест, многи мушкрци мењају жену чим ова напуни 30.

wink
Јест, јест, многи мушкрци мењају жену чим ова напуни 30. wink

lollollol
dal se stvarno zene menjaju kad udju u 30?

Јест, јест, многи мушкрци мењају жену чим ова напуни 30.

wink

Joj cupavko... al ovde izgleda kao da posvesno tezim ka obrnutom...
mislim da je vreme za psihijatra...nek me protumaci.... Vi se samo zezate a situacija ozbiljna
oops
Ovih dana cesce...

Želja za probavanjem nečeg novog je sasvim OK. Samo je bitno da proveriš da li bi tvojoj jačoj polovini to smetalo ili ne. Možda i nije loše da neki put probaš nekog drugog...čisto da udovoljiš radoznalosti, i usput potvrdiš da je tvoj sadašnji ipak najbolji.

PS. Nikad pouzdanu dugu vezu ne treba rizikovati zbog nepouzdane kratke avanturice. Avantura je OK ako ne ugrožava tekuću odličnu vezu wink
Ovih dana cesce...

Želja za probavanjem nečeg novog je sasvim OK. Samo je bitno da proveriš da li bi tvojoj jačoj polovini to smetalo ili ne. Možda i nije loše da neki put probaš nekog drugog...čisto da udovoljiš radoznalosti, i usput potvrdiš da je tvoj sadašnji ipak najbolji.

PS. Nikad pouzdanu dugu vezu ne treba rizikovati zbog nepouzdane kratke avanturice. Avantura je OK ako ne ugrožava tekuću odličnu vezu wink

Ko ima odlicnu vezu ne upusta se u avanturu
ma ti si nenormalno normalna zajebana tj cudna zena!cuvaj to so imas i ne seriSmile)))))kisic
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:45 pm.