Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

... kresnuli sa ovog sajta? Wink
to se ne prica, mada se svasta vuce po tracevima...

nema odvratnijeg cina od toga da neko dodje nekoj, kresnu se i on nestane bez reci, a posle prica po sajtu...
Za sada mi bude strasti lukrecija, rovena, neka tetka shto hoce da me smiri zaboravih joj nick, Mica. Primetih da postoje i lada, neverna, danijela. Rado bih i admina.
Za sada mi bude strasti lukrecija, rovena, neka tetka shto hoce da me smiri zaboravih joj nick, Mica. Primetih da postoje i lada, neverna, danijela. Rado bih i admina.

admin ti je dobar izbor!
lollolwink
to se ne prica, mada se svasta vuce po tracevima...

nema odvratnijeg cina od toga da neko dodje nekoj, kresnu se i on nestane bez reci, a ona posle prica po sajtu...
Eh, te žene!
... kresnuli sa ovog sajta? Wink

Ti pises o budalastinama koje si procitao na forumu, a sam pitas budalastinu. Gde ti je diskrecija? Ili si i ti jedan od onih koji jedva docekaju da se pohvale na forumu da su nekog "kresnuli"?

PS: dobro rece biter, admin ti je odlicna prilika

lollollollol
Ja imam kovertirane odgovore. Čekam samo da vidim ko bi mene. 8)
Munlajt, ne razumem tvoj problem??? Ako ne razumesh pitanje, nemoj odgovarati ni spamovati ni kao moralisati. Ja sam napisao koga bih, a kada budem neke opalio napisacu i to. Nemam chega da se stidim.
Munlajt, ne razumem tvoj problem??? Ako ne razumesh pitanje, nemoj odgovarati ni spamovati ni kao moralisati. Ja sam napisao koga bih, a kada budem neke opalio napisacu i to. Nemam chega da se stidim.

shock :? shock

no comment
zašto da je opališ? Šta ti je učinila? Zar bi na ženu digao ruq?
'Ajde, bolan, stavi i nju na spisak. Vidiš da se ljuti.

A 'el ovo predizborna kampanja za moderatore? rolllol

Ja bi takodje imao seksualne odnose sa nabrojanima.
ne bik da pametujem, ali 99% forumasa bi imao odnose sa nabrojanima...
:D :D wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:28 pm.