Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Možda sam i sitna duša, zlopamtilo, zlurada i naopaka, ali po cenu još toliko groznih epiteta i svih mogućih pogrdnih imena ovoga sveta, moram da priznam da mi je već pomalo dozlogrdilo to što sam ona koja uvek oprašta sve, razume sve i čeka da svi budu namireni i zadovoljni, a za mene ako išta ostane, dobro je, a ako ne, opet je dobro... I nije da ne mogu; mogu da trpim i podnosim dokle god gledam i dišem... Ali, mučno mi je da pomislim koliko sam ljigava da sve to trpim bez reči protesta, bez prekornog pogleda, bez podizanja glasa, bez psovke ili bilo kakve druge reakcije koja bi svakom ljudskom biću bila primerena u trenucima kada spozna da je "ona stranka"...

Naišla sam na ovaj tekst u folderu sa raznoraznim žvrljotinama koje sam pisala u trenucima kada sam ostajala sama sa sobom i raščišćavala sa "situacijama" i onima koji su me u njih doveli (a najčešće sa samom sobom, naravno).

Da li ste spremni da otrpite zbog onih do kojih vam je stalo ili koje morate da ispoštujete kao autoritete?

Kada je trenutak obrta, kada ne pljujete sebi u lice što ćutite i trpite, već se okrenete i pljunete u lice onome ko vas dovodi u takvu situaciju? Ili je to sve ipak stvar izbora...?
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:06 am.