Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kako bi po Vama trebala da izgleda idealna porodica? Ne mislim na finansije koje su u zemlji Srbiji svima nama "rak rana". Vec na sve ostalo sto proizilazi iz te porodice. Kucno vaspitanje, medjusobni odnosi, postovanje...
Na zapadu postoji jedna kultura porodice, skraceno, iskoluju decu i ajd da se snalazite dalje sami... Na istoku je to sasvim drugacije... "Ljubi ih majka" neka su kod nas dok se ne osamostale, ozene, udaju, mladi su a svet "jede" mladu decu...
Vase misljenje... utisci...
Porodica?
o utiscima posle roditeljskog wink 8)

ps. sjajna tema Smile
o utiscima posle roditeljskog wink 8)

ps. sjajna tema Smile

Hvala...
Vidim koliki odziv izazvala tema hahaha lol
reci cu ti kad se odvojim od mame i tate.

P.S. moja deca su zapadni tipovi, vec gledaju kako pre da se osamostale i pobegnu u veliki svet!
:D
eve tebi pa nek ti boli glava!

(http://www.youtube.com/watch?v=Hb9RJlHvjXQ)

lollollol
eve tebi pa nek ti boli glava!

(http://www.youtube.com/watch?v=Hb9RJlHvjXQ)

lollollol

ma ebes taj stress.. roll

pazi.. ovako...

8)
Bez obzira koliko mi roditelji znamo biti posesivni kad su nam u pitanju deca, uvek sam za to da deca zive odvojeno. Smile
Bez obzira koliko mi roditelji znamo biti posesivni kad su nam u pitanju deca, uvek sam za to da deca zive odvojeno. Smile

i da ih materijalno pomazemo dok ne staju na svoje noge, tamo negde kad dozive 60... :?
elem, utisci...

radeci sa decom, stekoh sledecu vestinu: tacno znam kakvi su im roditelji iako ih nikad nisam srela i kakva je porodica i da li je uopste ima. desilo mi se par puta da pogodim i cime se roditelji bave (ima jedan klinac ciji je cale policajac, a jednom je otac cuvar u zatvoru... iz prve sam ubola).

nije porodica bitna samo deci... potrebna je i odraslima. nije covek ostrvo, potrebno mu je zajednistvo, toplina, sigurnost, postojanost i trajnost, upucenost na nekog, tvrdjavica... to su stvari koje donose osmeh na lice, zadovoljstvo samim sobom, ispunjenost.

neko je jednom rekao da na kraju zivota nije uopste bitno koja si kola imao, gde si bio i sta si prosao, koliko si uspesan u karijeri i ostale stvari za kojima trcimo, to niko ne pamti, vec je bitno koliko si dusa zaista dotakao. ovo bas i nema veze sa temom... a mozda i ima...

e, da... i uopste se ne slazem sa onom Tolstojevom da su sve srecne porodice srecne na isti nacin, a nesrecne svaka na svoj nacin. upravo je suprotno. sve nesrecne porodice su nesrecne iz istih razloga.
..finooo kucka ova mala..trebala bi cesce te roditeljske imat lol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
a? a? jel' sam navezbala? winklol

ps. nisam ti ja mala, zn's Tonguewink
elem, utisci...

radeci sa decom, stekoh sledecu vestinu: tacno znam kakvi su im roditelji iako ih nikad nisam srela i kakva je porodica i da li je uopste ima. desilo mi se par puta da pogodim i cime se roditelji bave (ima jedan klinac ciji je cale policajac, a jednom je otac cuvar u zatvoru... iz prve sam ubola).

nije porodica bitna samo deci... potrebna je i odraslima. nije covek ostrvo, potrebno mu je zajednistvo, toplina, sigurnost, postojanost i trajnost, upucenost na nekog, tvrdjavica... to su stvari koje donose osmeh na lice, zadovoljstvo samim sobom, ispunjenost.

neko je jednom rekao da na kraju zivota nije uopste bitno koja si kola imao, gde si bio i sta si prosao, koliko si uspesan u karijeri i ostale stvari za kojima trcimo
, to niko ne pamti, vec je bitno koliko si dusa zaista dotakao. ovo bas i nema veze sa temom... a mozda i ima...

e, da... i uopste se ne slazem sa onom Tolstojevom da su sve srecne porodice srecne na isti nacin, a nesrecne svaka na svoj nacin. upravo je suprotno. sve nesrecne porodice su nesrecne iz istih razloga.

evo j ase slazem
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:02 pm.