Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Marco Simoncelli
Poslednji pozdrav sampionu,pocivaj u miru.
ŠAMPION SRBIJE O TRAGEDIJI U MALEZIJI
SIMONČELI POGINUO ZBOG HRABROSTI!

(3) Send to friend Print Utorak, 25. Oktobar, 2011.| Autor: Predrag Gajić
Simončeli je bio isuviše srčan, pa nije hteo da pusti motor u kobnom trenutku

Previše hrabar.
Stravična nesreća na stazi Sepang u kojoj je poginuo mladi motociklista Marko Simončeli šokirala je i najbolje srpske takmičare. Višestruki šampion Srbije na kružnim trkama u klasi 1000 Superstok Željko Staničić kaže da je Italijan bio neustrašiv i da ga je njegova hrabrost na kraju i koštala života.

- Ovo je velika tragedija. Poginuo je mladi i talentovani vozač koji je bio izuzetno srčan i hrabar. Nakon što je obišao Bautistu, u krivini je previše oborio motor. Problem je u tome što je pokušavao da ostane na motoru i nije hteo da ga pusti. Eto, toliko je bio srčan, a da je odustao od namere da se vrati, proklizao bi na drugu stranu i ništa se ne bi dogodilo - objašnjava Staničić.

Samo sekundu kasnije na njega su naleteli Kolin Edvards i Valentino Rosi. Edvardsov motor mu je zapravo naneo najteže povrede, koje su prouzrokovale smrt. Posebna misterija je kako je Simončeliju spala kaciga.

- Njih dvojica apsolutno nisu mogli da vide Marka, niti su mogli da reaguju. Još nema objašnjenja kako mu je spala kaciga, da li je slabo stegao kaiš ili je pukla kopča. Ipak se one prave od vrlo kvalitetnih materijala. Više je uzroka
Ko se maca laca, od maca i strada...zao mi je, ali nije moralo to tako da bude... roll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
rizik je uvek prisutan ali to je draz trke
"biti prvi,biti poseban.."
Umreti mlad i biti lep les... roll
Dzems Din,rekao 30.septembra 1955,i otisao u vecnost

Zao mi je mladog coveka ali...

Rizicnom voznjom nije ugrozavao samo sebe nego i druge.Razumem adrenalinske zavisnike ali samo dok ugrozavaju sami sebe.

Sto bi rekli u mom selu-"Ko trazi k****,taj i nadje...." roll

Zao mi je mladog coveka ali...

Rizicnom voznjom nije ugrozavao samo sebe nego i druge.Razumem adrenalinske zavisnike ali samo dok ugrozavaju sami sebe.

Sto bi rekli u mom selu-"Ko trazi k****,taj i nadje...." roll

a koe selo je u pitanje?...........Smile))

znam da tema ni najmanje nie za zaebavanje, al ovi mika na zlo me navodi
E znao sam... Tongue

Samo sam ocekivao da pitas dal sam ja nasao Tongue

Begaj na neku drugu temu Smile
E znao sam... Tongue

Samo sam ocekivao da pitas dal sam ja nasao Tongue

Begaj na neku drugu temu Smile

pa to............. nisi vaLda misliJo da pitam zbog sebe.............Smile))

begam
Bog da mu Dusu prosti...

Zajebana je motor naprava...
Preminuo policajac ranjen u pljački

Policajac Slobodan Cvetić, koji je pogođen metkom u glavu prilikom pljačke banke na Karaburmi, umro je noćas u Urgentnom centru.

Policajac Slobodan Cvetić koji je teško ranjen prilikom pljačke Komercijalne banke na Karaburmi preminuo je noćas u Urgentnom centru.

Ja licno mislim da je ovo gora tragedija, ali naravno, o ovom se ne govori, jer sta je jedan covek (i to nas), policajac manje...?
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:04 pm.