Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sada smo ga na..............

..........................................drljali! shock
Nisam znao da i u Sremcici ima spamera lollol
ma bravo za vas lol
ja pokusala danas popodne, ali nista od toga..jos nastavila sa zescim spamom lol
E, ako je jača od svih nas, onda i treba da nas drnda ovako, da izvinete na izrazu! roll
Samo, neka spamuje... Al' morace to malo brze da radi. lol
Dosadno mi je sto je tako spora... 8) Zeevvvv...
Zlicko, turaj noge u lavor sa ladnom vodom - nema spavanja!
ne stigne na sve teme, treba joj pomagac wink
Ma, kakvo spavanje... lol
Ja sam TURNED ON! lol
ipak mislim da je nju/njega naljutilo odsustvo bilo kakvog seHa, ukljucujuci i onog sajber, pa se s'd u petak kad je trebalo da joj/mu bude dan za metak sedi za kompom i samo-majstorise ...bez municije... roll
grdne su to frustracije... twisted

laku vam noc Smile

i tebi, isfrustrirani, odbaceni, usamljeni spameru, laka noc i sjajan provod zelim Smile
lollol
Ajmo ljudi POBUNAAAAA! Dosta su oni vodili kolo u nasoj kuciiii! lol
Nije red da o tome pričam ovako javno, ali ni ja se ne mogu pohvaliti burnim sexualnim životom u poslednje vreme, osim onim u mozak, na poslu, tj. poslovima i to svakodnevno! Ali, nije to razlog da se iživljavam ovde, niti bilo gde.

arrow

Dakle, pored manjka sexa dijanici se brate otkačila neka sajla! Treba joj remont kod stručnjaka! E, sad... možda je to opet vezano sa sexom...

To će bolje Manu da objasni - on je zadužen za sexualne teme. Tongue
Njoj ne bi ni cika Frojd pomogao lollol
Nije red da o tome pričam ovako javno, ali ni ja se ne mogu pohvaliti burnim sexualnim životom u poslednje vreme, osim onim u mozak, na poslu, tj. poslovima i to svakodnevno! Ali, nije to razlog da se iživljavam ovde, niti bilo gde.

arrow

Dakle, pored manjka sexa dijanici se brate otkačila neka sajla! Treba joj remont kod stručnjaka! E, sad... možda je to opet vezano sa sexom...

To će bolje Manu da objasni - on je zadužen za sexualne teme. Tongue

mogu li ja biti zaduzen za tebe?
malo me odbija sto nisi u kondiciji, da mi ne umres, ali rizikovat cu...
cmok...
...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:19 am.