Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

happy birthday to you... :D :D :D
heiiiiiiiiiiiiii............. daaaaaaaaaaaa...................... wink

Sve najlepse za rodjendan... i da ti se ispuni ono sto ti zelis!

(http://hi-tech.ge/wp-content/uploads/2010/10/HAPPYBIRTHDAY.png)

lollollol
(http://banovci.rs/attachments/%C5%BEelje-%C4%8Destitke-i-pozdravi/102d1269425424-stefanu-sre%C4%87-ro%C4%91endan-.jpg)

Srecan rodjendan! Smile
Srećan rođendan našem Sinneru, i neka "zgreši" još bezbroj puta wink
Sratan rođendan Sinneru budi i ostani uvek takav kakav jesi jer očito je da te svi vole..........jedinstven si lollollol
Sve najbolje brate Sinner.
Smile Neka si živ, zdraV i uz "Brdo" brz...
Rodjendani budu i prodju a mi smO S godine sve bOlji i bOlji...
Sratan rođendan Sinneru budi i ostani uvek takav kakav jesi jer očito je da te svi vole..........jedinstven si lollollol

uzo si mi reci xaxa........

sve najlepse zelim
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Hvala vam Prijatelji... Smile Uvek se rastuzim pomalo na svoje rodjendane, ali ne zato sto sam stariji, nego jos nisam postigao neke stvari sto sam vec mislio da hocu, ali jesam neke koje nisam planirao...
Ali bitno je da smo zivi i zdravi! :D
Zemooooooooo :D

Ja ti zelim dosadan zivot.

Da ti klinci budu zdravi i samostalni,supruga da brine o tebi a ti na verandi da citas novine u kojima nista pametno ne pise...Mozak na ispasu,bez stresova oko stvari koje ne mozes da promenis i da slusas samo tisinu.

Srecan ti rodjendan. wink
U Zemo , lepo... :D

Ne verujem da cu to docekati bas tako, ali ko nam brani da mastamo... wink
Zemljace i prijatelju,ne verujem da ne verujes lol

Ispustih prvu recenicu...

Zelim ti da jednim udarcem ponistis sve propusteno.

Javi mi kad se to desi. wink
E , posto sam ja ovde cesto analizirao druge, red je za svoj rodjendan da izmazem i sebe, i pobratima Kobaju... lollollol

Dakle, muskarac Skorpija, a ja sam jos i dupla...

Oni su u svakom slucaju posebni, niko ne lici na njih, a ni oni medjusobno. Znaci uvek su specificni ljudi, ne uklapaju se u masu, nikako. Interesantan je njihov medjusobni odnos, medjusobno se gotive i postuju, ali se ne druze. Za Skorpiju je najbitnija stvar u zivotu postovanje, skoro nikada nece prvi provocirati nekoga.Kada vratim film, ja i drugi muskarac Skorpija nikada nismo usli u sukob, juce svratim do lokala, komsija casti i njemu rodjendan, od prvog dana smo se dobro slagali i saradjivali, a sad vidim i zasto. Postovanje na postovanje, i problema ne moze da bude.Problem su muskarci Lavovi, tu se radja instant animozitet do istrebljenja... 8)
Sve muske Skorpije su sklone kriminalu, i uopste ne mare za zakon, ali im je itakako stalo do PRAVDE.Nepravda ih nervira kao pojava, i ako mogu nesto da urade po tom pitanju-uradice.Cineci pri tom jos sesnaest drugih i mnogo gorih nepravdi... Tongue
E sad mogu na odredjenim mestima biti i dobri policajci (ako ga neki sefic ne isprovocira), ili jos bolji krimosi, ali nije to njima nimalo cudno niti u glavi prave neku razliku.Ogromna empatija, za njih su medjuljudski odnosi jasni kao dan.Surovi su prema svima, a najvise prema sebi.
Sto se tice fame o dobrim ljubavnicima, njih seks zanima, a vec sam rekao da imaju dobru empatiju, i vode racuna o partnerki i njenom uzivanju, i jos plus nikada ne odustaju kada nesto rese, a stalno petljaju i eksperimentisu, i ne uzimaju stvari zdravo za gotovo, nego citaju, gledaju, slusaju, probaju, uce, za razliku od nekih koji smatraju da su dobri (u svojoj blazenoj gluposti Tongue ) , oni stalno sve analiziraju, i ako je bilo dobro , zasto je bilo, i ako nije, zasto nije, i odmah se ispravljaju...Znaci,ne toliko strast i vatra, koliko volja, zainteresovanost i vredan rad... lollollol
Isto tako i sa drugim stvarima. Oni tesko uce, muce se, ali nikad ne odustaju, a kad nauce i ovladaju necim, mnogo im je tesko parirati.Razmisljaju nekonvencionalno, i to ih vodi ili u uspeh ili u propast.Mogu biti dobri borci, jer najbolje shvataju da je i dobijanje batina jako bitan stepen u ucenju, i za razliku od ostalih to im je najbolja motivacija.
Oni su najbolji prijatelji koje covek moze da ima, ako su ti to jest prijatelji.Ali to nije lako, jer koliko daju , dosta i ocekuju, i lako ga je razocarati.Generalno Rak i Skorpija su nezaustavljiva kombinacija, snaga, hrabrost i agresivnost, i lukavost, takticnost i podmuklost istovremeno, a interesantno je da i Skorpija i Bik mogu lepo da saradjuju iako se ne razumeju.U stvari , osim Lava i donekle Strelca, (Strelac koji ima pare, to je gospodin nad gospodom, a onaj koji nema je nedajboze, jer ne moze se biti gospodin bez para , a on ne moze da bude nista drugo, i tako jebiga), Skorpija moze da saradjuje sa svima.Dok god ima postovanja. 8)
Interesantno je da su dobri muzevi, ne u smislu da su totalno verni i nisu preljubnici, ali porodica im je bitna i nju cuvaju, Skorpija da se zaljubi, ode i ostavi zenu i decu?Tesko.Dobri su i za svoju decu, uglavnom dobri roditelji...
Mane?Ko je njega poznavao, ni pakao mu nece tesko pasti... lollollol Teski su kao Trepca, za najmanju stvar su u stanju da sruse i brak i prijateljstvo gradjeno godinama ( a ulagali su nemilice u to).Surovost, prema sebi i prema svima, ja kaznjavam decu bez trunke grize savesti, i to mi ni malo ne smeta, mene otac nije tako kaznjavao, ali me je provocirao, sto je za mene stoput gore, e to ja ne radim.Ali im i posvecujem mnogo vise vremena, i nikada mi nije tesko da im pokazem ili objasnim sve sto ih zanima.Cesti naleti, besa, i mrzovolje i destruktivnosti...Ako kaze pusti me-pusti ga...
I na kraju kao sto rece Mika moj Zema, uglavnom jednim udarcem ponisti sve propusteno... lollollol
Najboljem od najboljih sve najbolje!!!

Srecan rodjendan dragi Sinneru!!!

lollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:48 pm.