Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Postoji nekoliko forumašica koje svaku temu zaseru i unište svojim glupostima i neuspelim pokušajima duhovitnosti!!! :x
ZAŠTO se takvo ponašanje toleriše ??? :x :x
Zato sto im/nam se moze...ako ne mozes da citas, ti idi tamo gde se diskutuje strogo ozbiljno! wink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Zašto sve što je lepo ima kraaaaj... Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Niko tebi ne brani da baljezgas, to radis godinama ali njeno pitanje je na mestu!
Ne mora bas svaka tema da se "ulepsava" veselim notama koje nosis ti i tebi slicni.
Jel ja baljezgam ili Nenka? Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Ne, nego treba svaka tema da bude obojena u tvom tonu depresijuse, i takvom melanholijom, verujem da si pripremio vatromet jednoj ovakvoj postavci teme, al mi mali veseljaci imamo i svoj realni zivot, pa nam ponekad treba ventil...a, ako nekom smeta malo humora, ili humora u pokusaju, nek izbegava ovaj forum. winkwink

Ovo je odgovor onom reSEREksunu...i njemu slicnim... wink
Budimo ozbiljni....

Nenci,'oces da se 'vatas? 8) oopslol
Što mene nisi vato,više sam baljezgala oopsSmile
To u sta ti verujes mene ne zanima!
E sad, ako bezis ovde da bi bila malo vesela od tog svog realnog zivota onda imas veci problem nego ja koji sam dosadan, mracan i ko zna sta jos.

Ovo je odgovor onoj domacici u pokusaju.
Što mene nisi vato,više sam baljezgala oopsSmile

A to je kriterijum? shock

Onda bih trebao da vatam Ljudmilu a to ne zelim... :? lollol
Budimo ozbiljni....

Uvek sam za 'vatanje...al neuhvatljiva na ovakvim mracnim temama frustriranih likova...Miko znas 'de sam, nafatacemo se! winklol
AAAUUUUU (http://www.best-smilies.com/smilies/Large/wjh_best-smilies.com_large251.gif)
Budimo ozbiljni....

Uvek sam za 'vatanje...al neuhvatljiva na ovakvim mracnim temama frustriranih likova...Miko znas 'de sam, nafatacemo se! winklol

Trazio te ja,nema te,mislio sam da si eRmigirala... Unhappy
Pa ja sam ti Emajlirala vise puta... lollollol
Bem ti postu bosansku....nisam upuceT... Unhappy
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:25 am.