Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Potreba da nekog volimo, da budemo voljeni je nesto sta svima nama treba ...opisano u silnim pesmama, ali opet, postoje neki ljudi koji bukvalno BEZE od ljubavi...
Da li verujete da postoje ljudi koji cim osete da je ona druga strana pocela gajiti neke emocije, pobegnu glavom bez obzira... Uplase se toga da budu voljeni i da uzvrate istom merom? Zasto?
Ja mislim da ima vise onih koji ni ne pokusaju(latentni slucajevi) jer se plase u kvalitat emocija sa druge strane.
Ja mislim da ima vise onih koji ni ne pokusaju(latentni slucajevi) jer se plase u kvalitat emocija sa druge strane.

ili se plase da pokazu emocije pogresnoj osobi

ili se plase da pokazu emocije pogresnoj osobi
..zato se i plashe ...hahaha...
Slazem se sa Sharmom, vecina ljudi trazi istu meru sa suprotne strane, a ako nisu sigurni da je prepoznaju, jednostavno odustaju.
Linija manjeg otporaSmile.
ja se plasim da cu da se zaljubim i da ce taj odmah da ode... dakle plasim se patnje........
Ja sam ukapirala...da se plasim da budem sama...pa "volim" pogresne...A kako "volim" tako mi se i vraca Unhappy((
ja se plasim da cu da se zaljubim i da ce taj odmah da ode... dakle plasim se patnje........
...patnja je BOL za uzvishene emocije..na dobrom si putu i ne odustaj..
Linija manjeg otporaSmile.
...zato treba svremena na vreme prochitati Skota Peka.."Put kojim se redje ide"...kako bi prepoznali liniju kojom treba ici..
Ja sam ukapirala...da se plasim da budem sama...pa "volim" pogresne...A kako "volim" tako mi se i vraca Unhappy((
...kad si SAMASANAMA niko ti i ne treba ...mi smo ti sasvim dovoljni..dodji nam chesce ,mozda upoznash sebe u zivotnoj igri..>"dodji sebi dok josh imash kome"...
Smile)))..< ovo je kao da si mi rekla "e.poljubish me u D... " {sa pratecom tvojom fotkom}
u jbt....ja ti to nikad ne bih rekla....samo je bio smesak....simpatican mi je bio tvoj komentar....
Neverujem da beze Majo,mada u zivotu sretnes razne slucajeve.Znas i sama da svi ljudi teze ka nekoj ljubavi,
samo njihova suprotnos ili splet okolnosti odvaja ih.
A na pitanje zasto,sledi odgovor"predrasude"ili jednostavno nisu jedno za drugo
I ako jedno ima strah,trebalo bi ovo drugo da bude hrabrije

u jbt....ja ti to nikad ne bih rekla....samo je bio smesak....simpatican mi je bio tvoj komentar....
...ma shalio sam se..samo me je tvoj polozaj ruke i same fotke asocirao na to...simpatichan gest...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:29 pm.