Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Za erotske priče Buda
Za Ćaskanje (veća je tema pa smo stavili više moderatora)
Sunasce, Aleksandar i Zedlion
Za Golicljive razgovore - Nell
Za Noćni Život i Big Bang (male teme, pa jedan moderator za obe) - Stasenjka
Za zezancije - ArmandoCarlos

Dakle možete brisati ili editovati svaki post, možete obrisati celu temu , pri dnu strane imate link "možete uređivati ovaj forum" a odatle možete obrisati temu, zaključati,...

Nemojte biti mnogo represivni molim vas, reagujte samo kada stvarno kada postovi pređu svaku granicu kako ne bi ubili kreativnost ovog foruma.

Ako imate pitanja sad je trenutak...
Adminka
Hmmm zloupotreba sluzbenog polozaja.....
Ej adminka, ajde otvori neku ozbiljnu temu n zajebancijama da ja tebe malo izbrisem...hehehehe
Ovaj ce da nam se napije krvi... :!:
Ovaj ce da nam se napije krvi... :!:

Sad cu sebe da testiram, koliko se covek promeni kad dodje na vlast!
BRAVO UVEK ZA NOVE IZAZOVE
OVO CE DA BUDE UZBUDLJIVOOO
shockSmile))))
Ej adminka, daj mi jos neke teme, ovo mi je malo!!!!

e jednom i ti da bIdeš iskren..............stvarno ti je ONO malo......................Smile))
E pa hvala na poverenju!
Cestitam partnerkama i partnerima!

:D
hvala admin
napokon besplatna clanarina lollollollol

a jednom cu i platu da dobijem wink

e jednom i ti da bIdeš iskren..............stvarno ti je ONO malo......................Smile))

Pljujes na vlas', znas kakva je kazna za neposlusnost????

Ma, ko ce bre tebe da slusa? Smile Ne mozes mi nista, bre. Wink

ma ne pljujem, čika vlas, nego su mi retki zubi..............pa mi izletelo..................Smile))
Adminka/adminko,
postavili ste za moderatora coveka koji je u sukobu sa vise clanova na ovom sajtu?! Mislim na Zeda, licno nemam nista protiv njega, niti ga licno poznajem niti smo ikada bili u najmanjem sukobu ali ako zaduzujete za tako nesto osobu cije ponasanje se u krajnjem slucaju i ne razlikuje preterano od onih koje "pljuje"... swaka cast. Nisam primetio da se makar izvinio za ponasanje na forumu zadnjih dana. Rezultate vec imate, odredjeni ljudi vec napustaju sajt, ako je to poenta price, ok. U ovom slucaju kriterijum, pod ovim okolnostima, je ocigledno bio 0! Mislim da Missy kud i kamo vise zasluzuje ovo postavljenje.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:33 am.