Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Este li sE obezbedili za gRejanje ove Zime?

KojE sve vidOve gRejanja plaNirate?

Ako Bog da pa Zima bude oštra kO što Najavljuju, vetj od sledetje jeseni bi u mNogim pOrodicama mOglo biti prinOva.

Sneg tje da paNe vetj Za kOji dan, zatO kO se josh nijE snashao i oBezbediO neK se snalazi kakO zna i ume i tO što prE, el tje Zima kažu budNe i dUga i jaka.

Aj pa neK vam jE sretjnO i ne dOzvolite da vam i ova Zima prOjde uzalud.
centralno grejanje i svuda lepo toplo.... Smile
cebence je zakon i grejalica ispod!
:D
...bio jedan mrav i cvrcak.
svi znate kraj,a?
ali u ovoj prici koju ja znam,sin od mrava je posao cvrckovim stopama.
Ja se zimi grejem na struju, ali retko. Kad je minus, pobremeno TA peć uključim na najslabije grejanje. I pored toga što mnogo provetravam, retko ima potrebe za grejanjem, jer komšije u stanovima iznad i ispod mene koriste grejanje više i znatno češće nego ja, pa usput greju i moj stan preko poda i plafona winklol
6 tona banović kocke i u toku nedelje 4 metra drva biće dosta do maja sledeće godine roll
ja sam kupio dzemper pa kad udari sever da ga obucem lol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
...ma treba nacc neku zenuu jakuu puniju za zimu.....da moze cepat ta drva te imas lol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Ma treba se bogato udati (bar mi mrsave koje nemamo snage da cepamo drva Wink)...i otici u toplije krajeve dok ovde ne otopli....
Ma treba se bogato udati (bar mi mrsave koje nemamo snage da cepamo drva Wink)...i otici u toplije krajeve dok ovde ne otopli....

ja bih jos juce otisao...
samo da nadjem neku da me otkupi od zene....
...

eh, Dea, za tebe bi ja cele zime lozio!

:D :D :D
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:13 am.