Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ima li postenih ljudi, ne pacenickog jezika na ovom forumu? Bar 20 % Pametnih, ja sam svoje rekao i videcu sta ce biti dalje.... Moje gasenje, nije nikakav problem Tongue
Stoji na forum i posmatra sta cete preduzeti whahaha, e jadnicak Ponovni ulazak u sajt ne shvataju samo obicni korisnici internet usluga. Cekacu na vas odgovor ili cemo ne daj boze kazem nedaj boze i ponovicu ne bih zeleo zaratiti network igricama..... Sa uzvisenim postovanjem prema vama Administratoru....

wink
rollrollroll

ja, kao i obicno, nosam upucena Unhappy

elem, o cemu se radi? :o
Cekajte, idem i ja!!!
rollrollroll

ja, kao i obicno, nosam upucena Unhappy

elem, o cemu se radi? :o

Eto da ti objasnim, pitao sam jednu osobu sasvim ne toliko potrebno pitanje koje islo bez uvrede ali ta je osoba pocela da vredja zatim upala na forum i sa jos nekim korisnicima poceli da vredjaju oca i majku ja sam kao sto i sad OBECAVAMA A TO SAM REKAO ADMINU, ILI SE BRISU TE UVREDE ILI CE SE SAJT IZBRISATI . PA SAD CEKAM ILI ce biti delete od admina ili mojih 2 minuta pritiskom na dugme [ ENTER ] MOZE ME PRIJAVITI POLICIJI KO GOD HOCE I PRAVDATI SE OVDE O BILO CEMU JA IMAM NA PRINTER SVE KOPIRANO, TAKO DA MI NIJE PROBLEM I DA ME IZBRISE ILI BLOKIRA SA SAJTA ZAUVEK ALI PROSAO SAM JA TE SVE SKOLE U TOKU OVOG SURFOVANJA SYBER HACKOM ETO TOLIKO OD MENE, DELETE ILI ENTER....
Jel' to neki ultimatum bato? Smile
Neko te nagazio?
Navikni se, to je ovde cesta pojava ako ne zelis da se igras po pravilima. lol
Bane, ne znam u kakav konflikt si upao, ali šta god da si dobio kao povratni post, to govori više o tim osobama nego o tebi............... ebem vas, pa zar ovaj forum nije bio odraz dobrog zezanja............. u šta ste ga pretvorili???
ne razumijem tvoje namjere ali vrijedjanje nije lijepo ni sa cije strane i ni prema kome. Moeas imati na umu da je i na ovom forumu mnogo onih kojima je IQ vrlo mali i koji ovde lijece sujetu. Te pokusaj da se smiris i shvatis njihove uvrede kao nepromisljene ...

Mada, ne znam ko te vrijedjao niti sta si ti tom "nekome" rekao
Cekajte, idem i ja!!!
Neko te nagazio?

BRATE NISAM JA DOSAO OVDE SA NAMEROM NEKOME JEB.. MATER ILI OCA , A NARAVNO DA NISI NI TI , Potpuno drugaciji od drugih , svaka cast .... No, sta bi ti uradio da citas tako nesto hajde ostavio bi i cao idem dalje , e pa izvini oni su me u ovom zivotu skkolovali hranili i bili uvek uz mene .....
ne razumijem tvoje namjere ali vrijedjanje nije lijepo ni sa cije strane i ni prema kome. Moeas imati na umu da je i na ovom forumu mnogo onih kojima je IQ vrlo mali i koji ovde lijece sujetu. Te pokusaj da se smiris i shvatis njihove uvrede kao nepromisljene ...

Mada, ne znam ko te vrijedjao niti sta si ti tom "nekome" rekao

zamoljavam te da moj grudni košić ne povlačiš po svim temama i postovima............ hFala..............Smile))
A zasto jednostavno ne pocnes da lupetas gluposti i da se "lizes" sa samoproklamovanim vodjama foruma?
Siguran sam da neces imati problema.
A zasto jednostavno ne pocnes da lupetas gluposti i da se "lizes" sa samoproklamovanim vodjama foruma?
rollrollrollroll

i to ima ovdI ?
Cekajte, idem i ja!!!
Neko te nagazio?

BRATE NISAM JA DOSAO OVDE SA NAMEROM NEKOME JEB.. MATER ILI OCA , A NARAVNO DA NISI NI TI , Potpuno drugaciji od drugih , svaka cast .... No, sta bi ti uradio da citas tako nesto hajde ostavio bi i cao idem dalje , e pa izvini oni su me u ovom zivotu skkolovali hranili i bili uvek uz mene .....

i to treba da poštuješ ti i zabole te đoka šta drugi ima na tu ili bilo koju drugu temu da ti kaže
Neko te nagazio?

Naravno da ne bih ostavio to tek tako, imas pravo!
rollrollrollroll

i to ima ovdI ?

Naravno da ima, gomila vas!
Neko te nagazio?

Kao sto sam rekao pametne osobe jedva da ponesto i napisu na ovom forumu a dok ostali uzas , pokazuju svoj "ne cilj zivota
s vama problema naravno nisam imao niti cu ga imati jer ste sasvim drugacije osobe od onih koji sebe uzdizu misleci da su frajeri ako nekog spuste. hahaha to je u mom svetu potpuno pacenicki .....
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:22 am.