Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Čitala sam priče po forumima večinom o veličini sexu te o tome diranju što je bolje dobar sex ili diranje ?a de vi meni definirajte ljudi što je po vama dobar sex ?što vi smtrate dobrim sexom ?
е па не знам шта да ти кажем, има некол`ко одредница, али је најбоље кад избијају варнице на вр` оџака ... тако некако ... ко има оџак, ко нема тај избија варнице на другу страну ... ето
kad mi pusi......pusi...............pusi..................pusi twisted twisted
Uopće niste ispali bit smiješni prvo komentar na tvoju čirilicu ne znam čitati pa mi ne vijedi ali ne vjerujem da je neš ni pametno rečeno a na tvoje puši puši nemam komentar ja sam ozbiljno pitala inače jesam za šalu ali ja sam kokretno stavila da neko nešto pametno napiše ali mislim da na to ovdje teško da ću naiči tako da molim bezvezne komentari me ne zanimaju vbeć samo jasni hvala unaprijed
Ako si bar malo pratila ovaj forum, trebalo je da shvatis da ovde neces dobiti "knjizevni" odgovor na postavljeno pitanje.
Uglavnom ce svi odgovarati kroz, neko sebi svojstveno, zezanje. To ne znaci da zele tebe da uvrede, tako da ne treba nista licno da primas i da te to pogadja.
Jedina stvar bolja od sexa je sex sa voljenom osobom.
Što je po vama dobar sex ??

A zašto baš po nama? I šta smo mi tu zgrešili da bude baš po nama. I znači li to da mi moramo da budemo dole, a ako smo već dole da li moramo da budemo i pasivni?

A kako je moguće da to bude po nama? Ne vidim teoretsku mogućnost da oba učesnika budu dole. (ili se misli na neki podrum)

Kada se uzme u obzir da je u pitanju korištena množina - da li to uključuje i veći broj učesnika (nego što je uobičajeno)?
Dobar sex?Hm?Kad se nagnavamo do uj'tru :D Kad pisti ko sanitet!Kad vristi ko da brata prati u vojsku!Kad urla ko ranjena zverka!Oces jos? :D
Smtram da ima tu i osobe koje se samo ne šale i ne govore kroz šalu zato sam i zamolila da mi se takvi i obrate tu jer me zanima eto nečije mišljenje ali naravno ne kroz šalu već stvarno ne znam zašzo svi misle d mora chet biti nerealan to ovisi od osobe do osobe zato sam zamolial da se i jave osobe koje stvarno imaju napisati št misle a ne kroz šalu..A što se tiče zašto po vama ja sam se možda malo krivo izrazila a to se odnosi na množinu ne u stilu više pratnera već osobe koje se nalaze na ovom sajtu
Daj bre cimaj se malo ,kao i svi mi , neljuti se twisted
Dobar sex?Hm?Kad se nagnavamo do uj'tru :D Kad pisti ko sanitet!Kad vristi ko da brata prati u vojsku!Kad urla ko ranjena zverka!Oces jos? :D

haaahaaaaaaaa
ili kada posle sex hoda kao da je jahala bure... oops oops oops

marinola_
krajnje je vreme da i cirilicu naucis idea arrow wink
Za dobar sex mora biti ispunjeno vise uslova! Od partnerke do mesta gde se sve to odigrava,trenutka,zelje,prethodno provedenog dana bez stresa,raspolozenja,medjusobnog poznavanja zelja itd.Svaki put kada se kada idem u saunu i na bazem dobijem neodoljivu zelju za vodjenjem ljubavi i uvek mi bude super , a pretpostavljam zato sto se prethodno relaxiram, komuniciram sa pohotnim pripadnicama lepseg pola,koje su u vecini slucajeva polunage ,lagano veceram,popijem casu belog vina i onda se jednostavno desi to ocemu ti pricas!Odgovor nije potpun jer zurim da nesto uradim ,a ti ces valjda napokon postati srecna jer ti je neko odgovorio onako kako si ti zelela!Pozz...
de vi meni definirajte ljudi što je po vama dobar sex ?što vi smtrate dobrim sexom ?

Vodjenje ljubavi!
Kada pravis umetnicko delo, telom!
Nesto, sto te uzdize, i zelis da nikada ne dodje do kraja!
:D :D :D :D :D
nažalost naučila bi da me ima ko da nauči a pošto nema ko ne znam kako da naučim a sama neka fala ne bi se upuštala u to ipak treba neki malo stučniji.A što se tiče opuštanja ja kad želim ajsan odgovor onda sam jasna ma da nekom to zvučalo pomalo glupavo ili ne znam kako je ko doživio to je vaše pravo ali i moje je pravo da se vama ne sviđa što ja kažem a inaće ja sam sasvim opušten cura Smile ali ja volim jasne odgovore i nije mi trenutno dok sam ovo pitala do neke zafrkancije
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:30 pm.