Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

U letnjim mesecima stalno vidjam zene i mushkarce koji se nabijaju svojim dupetima to jest penisima koristeci guzvu, i ja sam bio zrtva tih bahatih uspaljenica, jednom sam i svrshio u gace jer nije htela da prestane. Chemu to, jel tolika strast u narodu, imash li takva iskustva?
A josh kada nemash kartu pa upadne kontrola...
idijotske li teme...
problem je samo da se ova tema vec okretala pre par godina...
ti si neki stereotip ili plagijator?
shock
Ja sam ovu temu otvorio davno josh na dosta foruma, a mene su drugi kasnije plagirali Wink Tema nije idiotska vec govori o realnom deshavanju u GSP, chemu cutati? No ako ti smeta lockni je, ionako nisi napisao nishta o nabijanju vec komentarishesh autora, a to nije bash pristojno.
nemam komentara za temu, osim onog sto sam gore izneo...
A to shto je neko ljubomoran i nije zgodan, pa ga zene ne primecuju, pa im toliko krivo da pishu o nekoj mashti, pa to je njihov problem. Mnogi se prave fini... Takvi se nabijaju najcheshce, dokazano!
A to shto je neko ljubomoran i nije zgodan, pa ga zene ne primecuju, pa im toliko krivo da pishu o nekoj mashti, pa to je njihov problem. Mnogi se prave fini... Takvi se nabijaju najcheshce, dokazano!

slazem se...ali tema je stvarno glupa
Biter, to shto si izneo nije koment na temu nego na mene, nebitno, ostaje utisak da je tebi veci idiotizam pisati o cheshkanju u gsp nego se najgrdje napushavati i vredjati po temama, naravno ja nemam nameru ulaziti u takve rasprave, ja sam chovek od diskusije, na bilo koju temu.

Ti se stalno žališ da su teme glupe. Ajde otvori neku temu po svom ukusu idea
Tako da necu se obazirati na to shto ti tema u kojoj neko naziva Banetovu majku kurvom nisi nazvao idiotskom, ma svachega se nachitah ovih dana, kazesh da je tema dupljak, pa obrishi je, imam ih ja josh brdo u dzepu, jbt pa necemo se prepirati oko nekakve teme.
Biter, to shto si izneo nije koment na temu nego na mene, nebitno, ostaje utisak da je tebi veci idiotizam pisati o cheshkanju u gsp nego se najgrdje napushavati i vredjati po temama, naravno ja nemam nameru ulaziti u takve rasprave, ja sam chovek od diskusije, na bilo koju temu.

ja drugacije fino ne mogu objasniti, nego sto sam gore napisao...
toliko toga mi se dobrog izdesavalo ovih meseci da iritacija u obliku ovakve teme od mene moge da izazovu samo minimalnu reakciju...

Ti se stalno žališ da su teme glupe. Ajde otvori neku temu po svom ukusu idea

one o svemiru su prilicno fine teme...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:17 am.