Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ne spavam, nebitno je to: Ispao si najveci klinac veceras, dokazao si koliko umes da cutis i samo izazivas. Priznajem spustio te je ispod totalnog dna....
Ne spavam, nebitno je to: Ispao si najveci klinac veceras, dokazao si koliko umes da cutis i samo izazivas. Priznajem spustio te je ispod totalnog dna....

Pa jel' ćutao ili izazivao? Ili je možda ćutanjem izazivao? roll

Pa jel' ćutao ili izazivao? Ili je možda ćutanjem izazivao? roll

izazivao je nebitnim recima, jos je koliko sam primetila pozvao nekog prijatelja da ga zajedno provociraju. Ovog puta onaj poznati bane bio je u pravu skroz . Samo glupi ljudi kao sto je konjic mogu misliti suprotno od onoga sto se desilo veceras ;-)
SA TOM DVOJCOM veciina se nece sloziti ali bane smireno samo rusi teme kao sto je rekla moonlight dok drugi misle suprotno...
Od kako sam ja ovde za ovo vrlo kratko vreme , morski konjic je ipak psihijatriski slucaj deteta kao bane , ovom otmes cokoladu i krene da vristi psuje a ovaj drugi krene da razbija , rusi hehehe....

E SRBIJOO!!! shock
dobro jutro, stormy!
:D :D :D

vidim da si pocela obradjivati probleme foruma!

lollollol
Dobro jutro, odnosno laku noć. :D

Volim da konzumiram ove lakše teme pred spavanje. Smile Lepše sanjam nakon takvog štiva. lol
Nemam namjeru da repliciram ovoj individui jer toliko nisko nikad neću pasti. No, imam da kažem neke druge stvari. Već nekoliko dana dječak radi nebuloze i - nema namjeru da prestane. Ovdje nije riječ o uvrijeđenom dječaku već je nešto drugo u pitanju. Šta je u pitanju tačno se može sagledati u tim mojim "provokacijama". Jednostavno, stvari treba demistifikovati i staviti na svoje mjesto. Imam samo jedan nick i sa tog naloga ću svakom reći ono što želim. Za razliku od nekih sitnih duša (vidi gore). I još nešto. Odlično znam da neke osobe priželjkuju osipanje sa ovog foruma. Stari članovi to neće dozvoliti. Laku noć. :-D
sle njih dvojce ovaj forum je poput knjige zvana TRAGICNA MISAO LJUDI .

Tongue NEMAMMMM GDE DA PISEMMMMMM

ADMIN UPOMOCCCCCC
kao prvo ne deri se, kao drugo, u ovoj Srbiji svi pametni ali posle treceg dana!
gde si bila pre, da nas resis baneta?
kao trece, ne vidim da te konjic icim izazvao!
kao cetvrto, ne slihtaj se adminu, to nikada nikome nije upalio!
kao prvo ne deri se, kao drugo, u ovoj Srbiji svi pametni ali posle treceg dana!

shock

kao peto laku noc drkadjio, nisam ti ja bane a to sto sam rekla za konjica jeste tacno ? wow Vas dvojca ste u paru , lepo je to kad ljubav cveta ali probaj da nadjes zensku osobu :D

shock

kao peto laku noc drkadjio, nisam ti ja bane a to sto sam rekla za konjica jeste tacno ? wow Vas dvojca ste u paru , lepo je to kad ljubav cveta ali probaj da nadjes zensku osobu :D

lezbejko, kada si zadnji put imala seks?
Tongue
Za tvoju znatizelju, ja sam udata i mene muz j....

Izvini nisam htela da uvredim tvoju s.x orjentaciju
svako ima prava da zivi kako hoce pa i vi .

:D
Hahaha dobro pitanje. Udaće se i ona. ;-) Ne bi trebalo gubiti vrijeme na ovakve ali - šta da radim kad volim da demistifikujem. Radi se o jednoj staroj članici kojoj je (valjda) dosadio stari nick. Nemojte da vas zavara, ona je pod starim nickom jako pismena. Ovdje glumi što se vidi po nesistematičnim i namjernim pravopisnim, gramatičkim i stilskim greškama. O ovoj "novoj" više ništa, a sa "starom" - nikad više prijatelj. ;-)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:38 pm.