Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Uvijek sam se pitao na koji nacin ljudi izaberu nick na forumima ili sajtovima sa registracijom...

Mozete da kazete kako ste se odlucili za bas taj nick i sta znaci. Mozete iznijeti pretpostavke i za tudje nickove i navesti neke koji vam se svidjaju ili su originalni...
Bio sam kameleon jer me je oduvijek intrigirala ta zivotinjka sa svojim sposobnostima... valjda zato sto ih ja nemam...

Poslije sam promijenio nick jer su me ovdje, na forumu, pojedinci cesto nazivali konjem... Pa, rekoh, da mu dodam pridjev i prebacim u deminutiv... ljepse zvuci, zar ne???

Svidjaju mi se pojedini nickovi ali tesko da cu se svih sjetiti...

BR, Nathanael, Zlica, Resurrection...
Volim slatko, nadimak mi je Sweety...nema tu mnogo filozofije.
ToSamJa

nema lazi, nema prevare, nema "umotavanja", germanizama, lokalizama,....stranih rijeci...

Najiskrenije.....TO SAM JA !!!

I nemam dupli nik. Jesam li staromodna zbog toga? :D))))

Nik koji mi se najvise dopada?
Pa to su opet oni "domaci" koji predstavljaju trenutna osjecanja...
a samim tim i daju posebno znacenje o nekome.
Cekajte, idem i ja!!!
Лада — наводно богиња лета, љубави и лепоте из старословенске митологије. По веровању старих Словена она живи у другом свету званом Ириј до пролећа, када се буди носећи са собом пролеће.

U savremeno doba Lada je poznato ali retko zensko ime u Rusiji.

SmileSmileSmile

Nick koji mi se najvise dopada?

antistres,RMforever, believer,naturalsinner,BR,Tantal,BlondJaneBlond...
mozda sam neke i zaboravila trenutno..dopisacu kasnije..
Moj nick je "smislio" forum. U svojoj prvoj inkarnaciji na ovim stranicama koristio sam nick BasRadoznao. U forumskoj komunikaciji, forumaši su to skratili u BR, a ja prihvatio... Smile

Nisam siguran da li ću, kada se izjasnim o nadimcima koji mi se dopadaju, misliti na sam nadimak ili na onoga ko se "krije" iza njega...

dakle:

Damica, nenkica, Lada, Somebady_new, andromeda, DeAlmasi ....

da, i bambino, amelija... ima još, ko da se svih seti.......

wink
Moj nick je nastao tako sto smo ga koleginica i ja pravile s namerom, da pomognemo drugarici u nevolji... Tongue

Mislim da je ona izvukla ime, a ja piskarala druge stvari. Kada bih se ozbiljno registrovala, ne znam ni sama koji bih uzela...

Inace, ima lepih i kreativnih nikova ovdI... Smile
Moj nick je nastao tako sto smo ga koleginica i ja pravile s namerom, da pomognemo drugarici u nevolji... Tongue

Mislim da je ona izvukla ime, a ja piskarala druge stvari. Kada bih se ozbiljno registrovala, ne znam ni sama koji bih uzela...

Inace, ima lepih i kreativnih nikova ovdI... Smile

znam, moj na primer oops
Moj nick je "smislio" forum. U svojoj prvoj inkarnaciji na ovim stranicama koristio sam nick BasRadoznao. U forumskoj komunikaciji, forumaši su to skratili u BR, a ja prihvatio... Smile

Nisam siguran da li ću, kada se izjasnim o nadimcima koji mi se dopadaju, misliti na sam nadimak ili na onoga ko se "krije" iza njega...

dakle:

Damica, nenkica, Lada, Somebady_new, andromeda, DeAlmasi ....

da, i bambino, amelija... ima još, ko da se svih seti.......

wink

a mene zanima kako si se prije dva mjeseca ponovo registrovao pod istim imenom??? zar je to moguce???
moj nick je najlepsi Smile i sama sam ga izmislila..
A jeedno pitanje, zasto si ti Konjicu toliko skroman, slobodna nazovii sebe Konjinom, neko ti nece zameriti Tongue

Dopada mi se BR(svakako), Antistres je jedinstvena ovde, Karlo Nestasni. :D
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Moj nick je bila zajebancija iz detinjstva i to je skraćenica od Zdravko,Aca i REba a 74 je generacija, kad sam pravio nalog to mi palo na pamet, i kad sam počeo da upoznajem ljude sa foruma svi mi se obraćaju sa Zare pokušao sam da promenim to i otvorio novi nick mitjazdravko al džabe ostao sam Zare i sad kuckam sa ovog a onaj mi žao da obrišem pa ponekad kucnem i sa onog čisto da ne zaboravim pravi identitet.
Moj nick je bila zajebancija iz detinjstva i to je skraćenica od Zdravko,Aca i REba a 74 je generacija, kad sam pravio nalog to mi palo na pamet, i kad sam počeo da upoznajem ljude sa foruma svi mi se obraćaju sa Zare pokušao sam da promenim to i otvorio novi nick mitjazdravko al džabe ostao sam Zare i sad kuckam sa ovog a onaj mi žao da obrišem pa ponekad kucnem i sa onog čisto da ne zaboravim pravi identitet.

shock aaaaaaaa ti si i mićaŽdravko??? ..............Smile))
da znaš....... i ja to čekam.................Smile))
ROWENA...ime robne marke,samo kada sam se registrovala zaboravih da dodam ono T TongueTonguewink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:38 am.