Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li ste zadovoljne sexom koji upraznjavate?Da li mislite da moze bolje?Koliko su druge price bolje ili loshije od vashih?Koliko razgovarate na tu temu sa drugaricama i momcima(ne mislim na dechka vec momke uopshte)?Sta bi ste volele, a nikad niste? Itd, itd, itd...Pishite malo na ovu temu, a momci, slobodno dajte komentar na ono sto dame kazu-mozda ce vam onda razumevanje jedni drugih teziti perfekciji wink hahahahaha Smile Pretpostavka wink :Mushka populacija ce imati mnogo koristi ako dame budu u elelmentu i raspolozene za temu wink Pishite,vazno je da se cujemo :D
Sta bi ste volele, a nikad niste?

Moja draga zenitza videla na kablovskoj pa me ubedila da kupim kostim da se Sigramo i mi... shock

(http://img66.imageshack.us/img66/797/fuckpigop6ip0.jpg)

Tju ti javnem utiske za par dana! wink
i ja ću ti javim...........................Smile))
KAL-EL,
DA LI SI ZADOVOLJAN SEXOM KOJI UPRAZNJAVASH?
DA LI MISLISH DA MOZE DA BUDE BOLJE?
KOLIKO SU DRUGE PRICHE BOLJE ILI LOSHIJE OD TVOJE?
KOLIKO RAZGOVARASH NA TU TEMU SA DRUGARICAMA I MOMCIMA?
SHTA BI VOLEO A NIKAD NISI?
ITD..ITD.
HA HA...
CHUJESH SE,DON'T WORRY! Wink
NICE TRY, BUT POINTLESSSSSSSSSSSS
Cool,pa postavi temu pa widi shta ce momci reci (momci-mnozina).Waljda cu i ja napisati neshto :D A nije meni teshko da ponovim kao smarac psihijatar i sedeci cekam...pf
NEMAM NI NAJMANJU ZELJU, HIR NITI POTREBU DA POSTAVIM TAKVU TEMU...Wink
I vise sam nego zadovoljna seksom koji upraznjavamo... Uostalom, to nas i jeste tako snazno spojilo, sad vec davne tamo neke godine...
Eh, kad bi nam sve funkcionisalo kao seks, gdje bi nam bio kraj... roll
I vise sam nego zadovoljna seksom koji upraznjavamo... Uostalom, to nas i jeste tako snazno spojilo, sad vec davne tamo neke godine...
Eh, kad bi nam sve funkcionisalo kao seks, gdje bi nam bio kraj... roll

u porodilistu wink
Jes' vala i to vise puta, qq... shock
Bolje je ovako, makar cu sacuvati dobru liniju... I jos neke organe... lol
А који то органи страдају?

palčevi i ...
Organi reda!!!
Сада сам мало збуњен, да ли је то дигестивни тракт или кардиоваскуларни систем, или се ради о нервном систему?
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:28 am.