Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pozdrav,
Tema je o seksu i uopšte o odnosima sa drugim narodima i kulturama i o načinu na koji vi to doživljavate. Šta mislite o Kineskinjama, Japankama, crnkinjama, latinoamerikankama, samoanjkama, turkinjama, saudijsko-arabljankama i posebno o bosankama, hrvaticama, albankama... Da krenemo od mene. Izuzmimo to što bih danas opštio i sa dlakavom japankom i pijanim rusom sa kesom na glavi meni se dopadaju crnkinje i hrvatice. Najviše me privlači seks sa nama do juče neprijateljskim narodima kao što su turkinje, bošnjakinje, hrvatice, albanke a bogami i pegave nemice. Nekako mi se čini da bih tu izvukao svu snagu da osvetlam obraz i čast, a i da (znam da zvuči sirovo) osvetim krv predaka i utrem srpski slobodarski duh i neke nove puteve pomirenja i ljubavi. Bla, bla.. Naravno da nisam nacionalista, klerofašista i nemojte da me pogrešno shvatite ali to mi dodje kao neki fetiš. Zamisliti sebe na zavučenoj rivi u Splitu sa dve dalmatinke i crnkinjom (napravija je npr. neki mornar crnac) kako viču ajme, ajme dok u njih usađuješ seme srBskog slobodarstva... neprocenjivo.
P.S. Ako neka djevuška hoće da da vagine da ne kažem p...e mladom junoši neka piše pp. Sve najbolje Smile
reci mi samo, sta usadjuju drugi narodi u srpkinje?

shock
e jebiga bitere,a sta ti mislis?
jebem mu mater,izlazis li ti iz kuce,a?
cuj sta uvaljuju? nije valjda da mislis na zetone?
ovo je tema o "tuđe je slađe" evillol

shock

Zavisi od naroda do naroda. Baza je ista, nijanse su u pitanju. Nisam srpkinja da ti dam detaljniji izveštaj.
...ma slatko je (sweetness) bez obzira cije je,samo kad se ne femkaju oko tih stvari....ko jos to svodi na naciju,rasu,veru ili oblik zivota.
ja sam ubedjen da sam jednom imao odnos sa vanzemaljkom,ej koji je to bio sudar svetova!posle je vidim na dorcolu,vozi mini moris.kazem drugu,ova picka je svemirac,brate. wink
Slažem se. Međutim zašto ne potencirati ultranacionalistički međunarodni seks. Bolje da smo se '90ih svi lepo j...ali zar ne?

Jel probao (t)ko?
Nemojmo o meni. Imaš pvt za to. Ne potenciraj to ukoliko ne nudiš pomoć:D
Vratimo se na temu.

Zar nikoga ne dalmatinke npr.?

shock

Zavisi od naroda do naroda. Baza je ista, nijanse su u pitanju. Nisam srpkinja da ti dam detaljniji izveštaj.

mislim da su talijani i grci predodredjeniji za medjunarodni seks, i to po vise kriterija...

shock

mislim da su talijani i grci predodredjeniji za medjunarodni seks, i to po vise kriterija...

grci su nula.. al ´talijani su... vatra! winklolwink
"Djordje, imas 45 godina i sam odlazis na koncert?"
Hteo si da napišeš koncerat verovatno.

Izvinite za skretanje sa teme.
Samo nastavite. Ja sam ipak za hrvatice, turkinje, bošnjakinje, albanke....
"Djordje, imas 45 godina i sam odlazis na koncert?"
Hteo si da napišeš koncerat verovatno.

Izvinite za skretanje sa teme.
Samo nastavite. Ja sam ipak za hrvatice, turkinje, bošnjakinje, albanke....

hahahahaha....

pa valjda zato jer nista drugo nisi ni prob´o!

hahahaha

lollollol

shock

grci su nula.. al ´talijani su... vatra! winklolwink
Nato,cini mi se A.B.je spanac?? roll
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:58 am.