Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Pozdrav,
Tema je o seksu i uopšte o odnosima sa drugim narodima i kulturama i o načinu na koji vi to doživljavate. Šta mislite o Kineskinjama, Japankama, crnkinjama, latinoamerikankama, samoanjkama, turkinjama, saudijsko-arabljankama i posebno o bosankama, hrvaticama, albankama... Da krenemo od mene. Izuzmimo to što bih danas opštio i sa dlakavom japankom i pijanim rusom sa kesom na glavi meni se dopadaju crnkinje i hrvatice. Najviše me privlači seks sa nama do juče neprijateljskim narodima kao što su turkinje, bošnjakinje, hrvatice, albanke a bogami i pegave nemice. Nekako mi se čini da bih tu izvukao svu snagu da osvetlam obraz i čast, a i da (znam da zvuči sirovo) osvetim krv predaka i utrem srpski slobodarski duh i neke nove puteve pomirenja i ljubavi. Bla, bla.. Naravno da nisam nacionalista, klerofašista i nemojte da me pogrešno shvatite ali to mi dodje kao neki fetiš. Zamisliti sebe na zavučenoj rivi u Splitu sa dve dalmatinke i crnkinjom (napravija je npr. neki mornar crnac) kako viču ajme, ajme dok u njih usađuješ seme srBskog slobodarstva... neprocenjivo.
P.S. Ako neka djevuška hoće da da vagine da ne kažem p...e mladom junoši neka piše pp. Sve najbolje Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:30 am.