Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Evo vam pRilike da se malO igrate PsihOanalzE.

Slobodno pishite el Njega to ne pOgadja Ič.

Bolje napišitE ovde negO da mU iza Ledja deZinfoRmišete neke Članice kOje se kOlko čUem raspitUju o dOtičnome.

Ovako je najbOlje, kad kOju bude iNteresovalO samO otvori Temu i vidi ženska S kime ima pOsla...
Objektivna zapažanja:

Štrumpf je cool lik, uglavnom postavlja pametne teme. Ovde je prvenstveno radi upoznavanja žena/devojaka, i zbog nekih pametnih forumskih diskusija.
On je i u ovom kao i u prethodnom forumskom životu dobro zapažao šta je to trulo u ovoj državi, pa i na ovom sajtu. Možda ponekad na prvi pogled malo pretera sa kritikama pojedinih pojava u ovom društvu, ali zapravo on ipak povremeno voli da nazove stvari pravim imenom Smile

Rekla-kazala:

On tvrdi da nije oženjen, i ja mu uglavnom verujem. Ali, neke forumašice vole da spekulišu u vezi njegovog bračnog stanja. Skoro svaka kandidatkinja za Štrumpfetu želi da bude jedina Štrumpfeta, žene su posesivne. Otuda njihovo nepoverenje. Pošto sam ipak relativno nov, i više sam obraćao pažnju na žensku (ne)zauzetost, ne mogu da objektivno komentarišem takve glasine o Štrumpfu :?

Primedba:

Neobično je da je neko ko je nekad davno otvorio temu u kojoj se kritikuju oni forumaši(ce) koji ne vole da se viđaju uživo, rešio da javno izjavi da nema nameru da se viđa sa ljudima odavde. Možda je to ono...ako ne možeš da ih pobediš, pridruži im se rollwinklol
et´ vish... sam JA se interesujem za te... ba... winklol

uvijek tvoj vijerni pratilac...

(http://peji.tripod.com/smurf/azrael.gif)

AZRAEL

8)
Objektivna zapažanja:

Štrumpf je cool lik, uglavnom postavlja pametne teme. Ovde je prvenstveno radi upoznavanja žena/devojaka, i zbog nekih pametnih forumskih diskusija.
On je i u ovom kao i u prethodnom forumskom životu dobro zapažao šta je to trulo u ovoj državi, pa i na ovom sajtu. Možda ponekad na prvi pogled malo pretera sa kritikama pojedinih pojava u ovom društvu, ali zapravo on ipak povremeno voli da nazove stvari pravim imenom Smile

Rekla-kazala:

On tvrdi da nije oženjen, i ja mu uglavnom verujem. Ali, neke forumašice vole da spekulišu u vezi njegovog bračnog stanja. Skoro svaka kandidatkinja za Štrumpfetu želi da bude jedina Štrumpfeta, žene su posesivne. Otuda njihovo nepoverenje. Pošto sam ipak relativno nov, i više sam obraćao pažnju na žensku (ne)zauzetost, ne mogu da objektivno komentarišem takve glasine o Štrumpfu :?

Primedba:

Neobično je da je neko ko je nekad davno otvorio temu u kojoj se kritikuju oni forumaši(ce) koji ne vole da se viđaju uživo, rešio da javno izjavi da nema nameru da se viđa sa ljudima odavde. Možda je to ono...ako ne možeš da ih pobediš, pridruži im se rollwinklol

daj m´ fotku da ga vidjem... 8)

ne poznajem nijednog cool jugosa. wink

daj m´ fotku da ga vidjem... 8)

Nemam pojma kako on izgleda.

Ma nemoj...a što si stalno na ovom, a ne na nekom nemačkom sajtu, a :?: Tonguewinklol

Ma nemoj...a što si stalno na ovom, a ne na nekom nemačkom sajtu, a :?: Tonguewinklol

Pa Nata je u pravu... jugosi ne postoje il opet nisam dobro informisan
lol
So Long, and Thanks for All the Fish...

Pa Nata je u pravu... jugosi ne postoje il opet nisam dobro informisan
lol

Ima ljudi tamo oko Subotice da se još uvek tako izjašnjavaju. Ali kad Nata upotrebi taj naziv, ona na sve nas misli, ali drago mi je što si efektno izvrnuo njene reči Smile

PS. Ja sam u vreme SFRJ sebe smatrao prvo Jugoslovenom, pa tek onda Srbinom. Da su naša bivša braća slično mislila, i danas bismo svi zajedno srećno živeli u jedinstvenoj državi. Ali, to je nažalost sada prošlost cry
Problem i jeste u tome što su samo braća tako mislila...zar ne? lol
So Long, and Thanks for All the Fish...
Evo vam pRilike da se malO igrate PsihOanalzE.

Slobodno pishite el Njega to ne pOgadja Ič.

Bolje napišitE ovde negO da mU iza Ledja deZinfoRmišete neke Članice kOje se kOlko čUem raspitUju o dOtičnome.

Ovako je najbOlje, kad kOju bude iNteresovalO samO otvori Temu i vidi ženska S kime ima pOsla...

Ajde Ti lepo nama reci sa kim imamo posla... wink Ne volim ono rekla, cula, kazala... twistedTongue
ajde...

informisi nas moj mili strumpf........

kazi nam istinu. 8) lol
moOj pobratim je jedan od najpametnijih clanova ovde.
ja bi ga birao za precednika.

winkwinkwink
moOj pobratim je jedan od najpametnijih clanova ovde.
ja bi ga birao za precednika.

winkwinkwink

otkud znas? shock

da mu nis´ bio nastavnik matematike, ha? winklol
prvo pokazi sta znas!
skuvaj taj pasulj!

lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:46 pm.