Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

da je sajt jedna kuca ogromna i da smo svi u njoj kako bi ste se ponasali ?da li bi ste se osvrtali na sve ove postove i tako tumacili osobe koje su u kuci ili bi ste u novo istrazivanje?
nesam sVatila, pojasni mi molEm te shta si teJo da kazesh u stvari? roll
Da nisi mozda pomislio na ukuse i mirise... :D
Bio bih u nekom mracnom cosku, kao i sada.
shock sam se farbala prošle nedelje lol ..............Smile))

super,cestitam samo sto nisam tebi uputio reci vec onoj ispred.hehe
shock sam se farbala prošle nedelje lol ..............Smile))

super,cestitam samo sto nisam tebi uputio reci vec onoj ispred.hehe

a da se ti ofarbas pa da umesh da napishesh bolje to shto si teJo da kazesh a? u CRNo na primer? roll
Kako bih se ponašala? Počistila bih ju lepo Smile (http://s15.rimg.info/9330fb7dce5d527d240ce8aefc6ae383.gif)
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
vrednice nasha, osh skoro do Frankfurta a? oops 8) lollol
Jano za tebe ću doletim oma da ti odradim jedan GSP i da nam crni napravi neki ručak za to vreme Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Jano za tebe ću doletim oma da ti odradim jedan GSP i da nam crni napravi neki ručak za to vreme Smile

lele zeno ako on napravi ruchak bojEm se nesh da odesh skoro, kuva carski lol
Pa šta ako si malo i posedim,nemo si stipsa,će delimo krevet Smile
Pa šta ako si malo i posedim,nemo si stipsa,će delimo krevet Smile

ma s te ima se stisnemo ako treba i na kauch lol
. . .

Већина људи има проблема било које врсте и кући, или са самим собом, и онда им ово дође као нека врсте пражњења. Пошто нисам оптерећен ничим, мени је овде нека врста забаве или убијање времена, којег имам на претек.
da je sajt jedna kuca ogromna i da smo svi u njoj kako bi ste se ponasali ?da li bi ste se osvrtali na sve ove postove i tako tumacili osobe koje su u kuci ili bi ste u novo istrazivanje?

Srecan rodjendan Davide 25-og marta wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:56 pm.