Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Posle skoro jednoglasnog zahteva da se na forum uvedu moderatori njihovo pojavljivanje je izazvalo isto tako, skoro, nepodeljen otpor.

Jasno mi je da se mnogim izbor moderatora ne dopada. Ali, ne vidim razlog da se moderatori a priori diskvalifikuju.... Pustite nas, mozemo mi to i sami Smile

Niko od moderatora nema nikakvog iskustva u tom poslu. Verujem da je svima zajednicko samo to da zele dobar forum. A u toj zelji ne mogu da uspeju ako ih najveci broj ucesnika foruma diskvalifikuje...

Evo zato teme ovde, na "nicijoj zemlji". Raspalite po moderatorima, ovde niko ne brise postove.....
><
Nije mi jasno, cemu toliki otpor prema moderatorima, zaista. Sto se tice izbora, mislim da je izbor ok....to su ljudi koje smo mi stavljali na spisak za moderatore. I drzim do toga, da su skroz realni....

Niko nije rekao da ce se ovde zabraniti svaka ruzna rijec, svaka zajebancija, da ce nestati onog smeka, koji je postojao. Ali, sve to zavisi i od forumasa, no, koliko vidim, mnogi protestuju, nije im po volji....pa, naravno. Zasto bi im bilo, nema vise divljanja, pljuvanja, psovanja, ruznih rijeci.....nema te vrste slobode....svaka takva uvreda, rijec, se brise...

Samo je trebalo nastaviti tamo gdje se stalo, otvarati teme, zezati se, caskati, a njih pustiti da rade svoj posao.
Ali, vidim, nekima bas to nije po volji....
Nema dobre volje, pa to ti je...

Ja ih podrzavam, na kraju krajeva, postoje na mnogim forumuma, pa forumi, zive....

I da, nece vise biti toliko laznih nickova....kao do sada. Mislim da vam je i to smetalo.....pa sta je sad....ni to vam ne odgovara, zelite duple nickove, sva ona sranja.....pa da, zanimljivije je, puno.....

Di je ta, dobra volja....eh, nestala....u vidu magle.....
Evo zato teme ovde, na "nicijoj zemlji".

Eh, jebem ti, evo mene u nicijoj zemlji..... Tongue
Ja sam, koliko juce imao "idi mi dodji mi avanturu... izbrisao profil pa se odmah sutradan vratio, sa novim, ali vrlo prepoznatljivim nick-om.

Jedno od mojih nacela glasi: "Dobronamernima ne treba objasnjavati, zlonamernima ne vredi". Zato ne objasnjavam nikome. Ovoga puta cu da nacinim izuzetak.

Jedan od ucesnika ovog foruma je, zlonamerno, konstatovao kakao sam ja svoj profil izbrisao zato sto je za moderatora imenovan zedlion. Pogresno dragi "prijatelju". U postu koji je izbrisan je, istina, pisalo da ja nikada necu napisati ni jednu rec na temi na kojoj je zedlion moderator, ali....

Ali je pre toga pisalo da sam ja prilicno zauzet, da nemam vremena da bih se forumu posvetio onoliko dugo koliko to zahteva moderisanje, makar i malih tema i stavio sam jos nekoliko primedbi na ceo moderatorski koncept (sto je, pretpostavljam, i bio razlog za brisanje tog posta).

Dakle, nisam napustio sajt zato sto je za moderatora imenovan zedlion, nego zato sto sam za moderatora imenovan ja.

Vratio sam se, pre svega, jer volim da se druzim sa brojnim ljudima na ovom forumu, a i zato sto sam dobio vise poziva, polaskan brojem ljudi koje je ozalostio moj (i za mene) iznenadni odlazak. To sto je moj povratak ozalostio neke clanove mi ne laska, ali me i ne pogadja.....

Da zakljucim, ako ima zainteresovanih da budu moderatori umesto mene, neka se jave. Sa zadovoljstvom cu da im prepustim tu, nezeljenu "vlast". A dok se ne pojavi zamena, ja cu da se trudim da ne koristim uredjivacka prava.
><
Jedan od ucesnika ovog foruma je, zlonamerno, konstatovao kakao sam ja svoj profil izbrisao zato sto je za moderatora imenovan zedlion.
To sam vidjela....i nasmijala se tome, ali dobro...

Vratio sam se, pre svega, jer volim da se druzim sa brojnim ljudima na ovom forumu, a i zato sto sam dobio vise poziva, polaskan brojem ljudi koje je ozalostio moj (i za mene) iznenadni odlazak
Samo malo dobre volje, i opet moze biti fino ovde... rollroll
pa lepo ja napisah,samo steta sto me niko ne cita!

pozdrav moderatorima .

a za admin!

pa ja izbrisao popunjena polja u mom profilu a sad vidim da se sve o5 pojavilo ! mozes li da mi objasnis taj trik ,voleo bih da znam.
pa ja izbrisao popunjena polja u mom profilu a sad vidim da se sve o5 pojavilo ! mozes li da mi objasnis taj trik ,voleo bih da znam.

Nema da ides, nikuda....jbt, ostajes ovde sa nama. Nemoj zajebavati.... TongueSmile

Nema da ides, nikuda....jbt, ostajes ovde sa nama. Nemoj zajebavati.... TongueSmile

ma naravno !chim "ufatim " slobodno vreme ,kao ti mene neki dan .

i pozdravi mi lava a i BRa.

mozda navratim veceras .

evo slusam bas BEE GEES ,If you leave me now.

ali ako i navratim od sada cu jedino da pisem na nichijoj zemlji da ne bih dosao u sukob sa nekim od moderatora .

dobri su ljudi ali im je duznost totalno nezahvalna .
ali ako i navratim od sada cu jedino da pisem na nichijoj zemlji da ne bih dosao u sukob sa nekim od moderatora .

Eh, pa sta ces ti u nicijoj zemlji ? Jedino ako si spreman na sve i svasta... Smile
Trazili smo moderatore, dobili smo ih, a, vrlo dobro znas zbog cega su ovde, prema tome....
Snaci ce se oni.... wink
Ja sam, koliko juce imao "idi mi dodji mi avanturu... izbrisao profil pa se odmah sutradan vratio, sa novim, ali vrlo prepoznatljivim nick-om.

Ali je pre toga pisalo da sam ja prilicno zauzet, da nemam vremena da bih se forumu posvetio onoliko dugo koliko to zahteva moderisanje, makar i malih tema i stavio sam jos nekoliko primedbi na ceo moderatorski koncept (sto je, pretpostavljam, i bio razlog za brisanje tog posta).

Dakle, nisam napustio sajt zato sto je za moderatora imenovan zedlion, nego zato sto sam za moderatora imenovan ja.

Vratio sam se, pre svega, jer volim da se druzim sa brojnim ljudima na ovom forumu, a i zato sto sam dobio vise poziva, polaskan brojem ljudi koje je ozalostio moj (i za mene) iznenadni odlazak. To sto je moj povratak ozalostio neke clanove mi ne laska, ali me i ne pogadja.....

Da zakljucim, ako ima zainteresovanih da budu moderatori umesto mene, neka se jave. Sa zadovoljstvom cu da im prepustim tu, nezeljenu "vlast". A dok se ne pojavi zamena, ja cu da se trudim da ne koristim uredjivacka prava.
><

Yada yada.. dirljivo bwe crylol Predlazem opet da odes i opet da se vratis pod nick-om Draskovic. "Da su vam ponudili poslanicko mesto u parlamentu da li bi ste prihvatili?" "Ne." roll
...A dok se ne pojavi zamena, ja cu da se trudim da ne koristim uredjivacka prava.
><

Ma znao sam da je BR pravi izbor Wink

Šalu na stranu. Mislim da je previše "šokovito" uvesti ovoliko promena za kratko vreme. Ovako se frustracije prepliću i ne može da se jasno razluči da li su u pitanju boje na forumu, ili neke opcije na koje smo navikli (a koliko primećujem - i dalje nestajuUnhappy )

Moderatori su izazvali toliko otpora (prema mom mišljenju) iz razloga što bilo kakav institucionalizovan oblik kontrole obavezno aktivira mehanizam autocenzure, a što je nešto što (u većini slučajeva) niti u primislima se nije javljalo na ovom forumu.
To je razlog a priori odbijanja prihvatanja moderatora, a ujedno moderatore stavlja u vrlo delikatan položaj (za koga se nadam da su svesni).
Mada ovo poslednje bi trebalo više da bude problem vlasnika, a ne samih moderatoraSmile

p.s. E nećemo Mi da "raspalimo po moderatorima" kada Vi hoćete SmileSmile
Kako stvari stoje izgleda, da ce forumasi biti vama moderatori. Smile Ne dajte se bre, treba tu celicna saka, neka se zna red i disciplina. Wink
Šalu na stranu. Mislim da je previše "šokovito" uvesti ovoliko promena za kratko vreme.

Koliko ? Sve je isto, samo zna se neki red...i to je sve. E, sad, sto neki nisu navikli na red, to je vec njihov problem....

Sto vas nema, probajte, pisite, postavite koju temu......da vidite kako je sve isto, dajte im sansu. Ne, vecini je lakse protestovati, ne ucestvovati, jer im nije po volji...

Eh, pa sta ces ti u nicijoj zemlji ? Jedino ako si spreman na sve i svasta... Smile
Trazili smo moderatore, dobili smo ih, a, vrlo dobro znas zbog cega su ovde, prema tome....
Snaci ce se oni.... wink

Od vase finoce da povraca covek.
I sta ti znaci ono ekekeke?
jES bolestan?
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:56 pm.