Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
@ stupid

Hmmm,tebra nemoj se ljutish..Ko se ljuti =>uteram mu kruti.....
jezik u guzuuuu.sem toga ko se ljuti ,nemaju svi vremena pa da vise tu po ceo dan.

Pismeniji i inteligentniji se odnosilo na nick Thunder Master ,shto stoji narawno,mslim da je owaj forum njegowim odlaskom izgubio mnogo wishe nego shto je dobio powratkom nekih bla-bla

a ko ga je oterao .ko mu brani da se vrati?

chlanowa,koji gledajutji kroz "ruzhichastu prizmu" owaj swijet,ne wide dalje od nosa a ipak nastoje da po swaku tzijenu prowuku swoju "nedojebanost"...
vidim ,vidim lepo opisujes samog sebe .ko priznaje pola mu se dodaje.
Ja tebra ne pushim "obrezane" tzigare

eto vidis i sam da shiris dezinformacije ovde po forumu ,cccc.
a znas zasto je to tako ?zato sto si mi popusio zmurecki ,ajde sad lepo otvori svoje okice ovakooo shock pa ponovo ovde da objavis da li mi je ovaj moj mali u gacama obrezan ili nije .

,zato ponudi bolje nekog od blizhe rodbine
na tvoju radost nemam nikog ,jer sam sam ,pa tako ti ostaje sve sam da podudas.
iliti >hrabro srtze< xexexexe
......
to je naziv ,pa ne moze da mi pushi .ali ti si stvaran pa samo nastavi, i ne zaboravi jos jednom da objavis ponovo da li mi je mish obrezan ili nije ,i nemoj da lagisss.

Uostalom ako ne znash sta da radish sa njim => teraj ga u pichku materinu ...

vidim ti tamo bio , pa preporucujes drugima , a ocigledno ti se svidelo.samo si zaboravio da pitas svoju mamicu kad joj je bilo lepse ,kad si ulazio ili izlazio.

TongueTongueTongue
twistedtwistedtwisted

vidim jeti postao si paranoican , napadas oko sebe neke ljude misleci da sam to ja .cccc.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:14 pm.