Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
@stupid

Cinizam i to do jaja...Zbog chega nisi to swe napisao istom na PVT i
time ga upozorio na mogutje konsenkwentze,nego owako nisko,poltronski....?Zawist je teshka bolest tebra,a ti je ochigledno ne lijechish wetj njegujesh...
Netju nishta retji o TM-ovom karakteru,jer je owo swe wizuelno,ali je ochito pismeniji i puno inteligentniji od tebe ,i to je bio razlog da mu se oswetish na jedan glup i krajnje primitiwan nachin.Owim ne oprawdawam njegow postupak,swi grijeshimo,ali je ljudski da budemo upozoreni na iste....

Na owe twoje poziwe na "pushenje",shta retji,nisam nauchio da upoznajem ljude na "TWOJ NACHIN"...Uostalom >

teraj ga u pichku materinu bwwe!!!!

twistedtwistedtwisted

Nowu temu ne zasluzhujesh-ne rasprawljam sa shuptzima twog' kalibra..

a uuu!

a sta se ti toliko trsis oko toga .
nisam nista pisao na pvt ,ovako bar ljudi vide sa kakvim finim kulturnim ,postenim, ljudima imaju posla .

sto se tice inteligencije ,ne tvrdim da nisi intligentniji ,niti sam spominjao inteligenciju.

evo i priznajem da si inteligentniji.

a sto se tice karaktera, nigde nisam pisao da sam karakteran.za razliku od tebe .

a s obzirom da si inteligentniji ,barem ne moram da se sekiram kad me ne bude bilo ovde.dok sam tu mozes da mi pusis a kad me ne bude pusi sam sebi .a sobzirom da je to vecini muskaraca nemoguce ,za tebe se ne sekiram inteligentan si ti, snacices se .

ajde nastavi da pusis .
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:56 am.