Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Aaa,ti josh zhiv.......jedesh li shta drugo osim govana????

Samo se ti drzhi mog.....profila......i stavi zashtitu za koljena, brzina mi nije vrlina....xexexexe.......

P.S Vishe me ne inspirishesh ,tako da ......sisaj .......

TongueTongueTongue

e jeti,jeti.

kad bih ja jeo govna , ne bi ti ovde zvrljao po forumu nego bi odavno plivao po kanalizaciji gde ti je i mesto.s obzirom da si jos tu , to znaci da ja ipak to ne radim .

sto se tice tvog profila ,opet pricas drugima da rade ono sto ti obicno radis ,samo zapamti da ne vole svi da puse a pogotovo onu stvar ,sto je tebi omiljena radost za usta.i nemoj sad da skreces sa teme nego odgovori ovde ljudima vec su nestrpljivi da konacno saznaju istinu da li mi je mis obrezan ili nije .a na ovom forumu jedino ti mozes da das pravi odgovor.

a sto se tice inspiracije ,pa nisam ti garantovao za kvalitet "cigare "koju si popusio,zaboravio sam da ti napisem da proizvodjac zadrzava pravo izmene kvaliteta,mada ukusi su razliciti.
to ti je tako kad pusis zmurecki ,a i mozda ti nevalja culo ukusa .ne mogu ti tu pomoci ,nisam nikad to radio a nemam ni nameru.

a sto se tice sisanja nasioso si se ti dobro samo sad ne znas kako da se izvuces , ne mogu ti ja tu nista sam si objavio da mi je mis obrezan .ajde sad ponovo obraduj usta i objavi istinu.

sve ovo napisano nije bitno ,bitno je ono" dokle vise ",pa sta bi ?kad ti druge zajebavas onda je lepo a kad tebi neko vrati onda dokle vise.
rekoh ja da ti je supak glavna karakterna osobina.sam sebe opisujes .
e jeti , jeti ,bljutaviji si od povracotine.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:13 am.