Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Dosta mi je vise straha, zaista. Upozorili smo vlasti u Beograd o slucaju u banji zbog ovih stranaca na ulici izbeglica i Beograd nista, halo probudite se. Sama sam sa decom kuci dok je muz na posao, dolaze mi na vrata traze hranu gledaju kao da bi mene i moju decu ubili. Prijavila sam i nista, nikakav odgovor. Cak sam u RTS televiziju websajt javila oni mi nisu odgovorili nista. Javila sam preko fejsbuka na rts stranici oni mi brisu komentar u FB. Odlucila sam preko org OBRAZ i tamo su meni i mojim komsikama izbrisali komentar sa molbom koju smo napisali? Zar smo dotle dosli ? Srbijom da siluju stranci ?

Pu pizda vam materina svima koji ne preuzimaju nista dabogda i vasa deca uskoro strahovala ulicom do skole.

Sta treba jos da urade da bi Beograd ustao?
Pa sto im ne das hranu?!?!? Gladni su...jednostavno je dash ono sto ti ne treba....ili bez cega tvoja deca i ti mozete, a njima ce mnooogo znaciti.

Jako je ruzno sto kunesh......
BEOGRADE BRUKO SRBIJEEEEE..............
pripojite Beograd Vojvodini!
mi cemo resiti sve vase probleme!
Tongue
Pa sto im ne das hranu?!?!? Gladni su...jednostavno je dash ono sto ti ne treba....ili bez cega tvoja deca i ti mozete, a njima ce mnooogo znaciti.

Jako je ruzno sto kunesh......

Dea izvini, ali nisi u kozi majke nisi dozivela da ti siluju drugaricu. Nisi iz tog mesta i nemas predstavu kakav je osecaj biti u krugu tih ljudi . Razumi me kao cerka i kao Majka necijeg deteta zbog kog bi brinula. Neznam sta vam sve taj rts govori ali ni 90% ne pricaju sta se stvarno desava kod nas sa tim ljudima.
Kad smo predlozili da nekoliko tih ljudi krene u Beograd. Beograd nam je tada znao odgovoriti nemoze ne zelimo da nam saljete. Znaci li to da znaju odgovarati na nase zahteve samo kad je njima u interesu?
Tongue

Da li to znaci da ce nam onda novosadjanke biti pristupacnije winklollol
Tongue

nemam pojma uvek sam se lakse snalazio medju beogradjankama...
mozda zato sto ih ima 10x vise?
:?

lollollol
Smesno je sto mozete nocu izaci na terasi ili na prozoru i slusati kako se razbijaju stakla izloga, na zalost i po neki vrisak zena zbog kojih sutradan cujete da su silovane ili pretucene.

ILI SE SRBIJO PROBUDI AKO TI JE DO SRBA STALO, ILI SE DOKAZI KAO I DO SAD CUTANJEM....

STO DA NE ZBOG ZASTITE SVOJE DECE BIH POTPISALA DA IH BILO KOJA GRUPA HULIGANA PRETUCE UBIJE OD BATINA KAKO BI SE OPAMETILI...

JA SAM ZA DA IH PREPUSTE U SHAKAMA HULIGANA
more nosi se u tri picke materine, provokatoru jedan fasisticki!
proserem ti se na sve sto te cini, ljigo jedan glupavi!
Tongue

lollollol

A sa Beogradjankama koje zive u Novom Sadu? :D
Tongue

To nije realno, ali je dobar štos. Zapravo, tako nešto bi hipotetički gledano, bilo dobro, jer bi u tom slučaju autonomaši u okviru pokrajinskih glasanja bili lako preglasani, pa bi se onda lako moglo izglasati smanjenje, pa čak i ukidanje autonomije :D
Tongue

lollollol

Pa i novosadjani bolje prolaze u BG. :D :D :D
Tongue

To nije realno, ali je dobar štos. Zapravo, tako nešto bi hipotetički gledano, bilo dobro, jer bi u tom slučaju autonomaši u okviru pokrajinskih glasanja bili lako preglasani, pa bi se onda lako moglo izglasati smanjenje, pa čak i ukidanje autonomije :D

niko ne glasa protiv svoje tradicije, ali drago mi je da smatras da o tom pitanju treba da odlucuju Vojvodjani.
winkwinkwink
Tongue

lollollol

Pa i novosadjani bolje prolaze u BG. :D :D :D

Pa....hmm.....Bolje prolaze Beogradjani sa Novosadjankama.... :D
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:11 am.