Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

...Sretnem danas jednog drugara iz osnovne, budaletina, (i to negativna), on je bio kao neki siledzija, maltretirao slabije, sad je alkos, nadje tako neko dupe od kafane i sedi po ceo dan...
Trazio sam neku radnju, i naletim na njega, on odusevljen sto me vidi, kaze , Brate, moram nesto da ti kazem!
Sta je bilo, mislim se a on sav hepi, kaze:Svako koga sam ja maltretirao je uspeo u zivotu!
I isprica mi za jednu ljigu da je sad neki sef u elektrodistribuciji, za drugog da je neko mudo na zeleznici, za treceg da je sef nekog zavoda...
I ja se sad mislim, trebao sam i ja da ih bijem, a mi smo svi mislili da je on lud... roll
Kako se osecate, kada vidite nekoga koga licno dobro poznajete, na nekoj javnoj funkciji, a svesni ste njegovih (ne)kvaliteta?
Hitno trebam posao. Gde ti je taj drugar da i mene malo maltretira lol
U kafani "Kod Konja"...Ako ga nema pogledati pod stolom... lol
pa vidi, ono moje doope od sefa je sada u nekom javnom preduzecu zahvaljujuci sto je postao doope u DS.
U kafani "Kod Konja"...Ako ga nema pogledati pod stolom... lol
kod mene, u kafanu, taj nije svrać'o.
. . .
Kako se osecate, kada vidite nekoga koga licno dobro poznajete, na nekoj javnoj funkciji, a svesni ste njegovih (ne)kvaliteta?

Uobičajeno. rollcry

Uočavanje nekoga kvalitetnog na javnoj funkciji bi izazvalo vrlo čudan osećaj. lol
. . .

Uobičajeno. rollcry

Uočavanje nekoga kvalitetnog na javnoj funkciji bi izazvalo vrlo čudan osećaj. lol

a kako da dodje do funkcije ako je kvalitetan lollol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
A znaš li nekoga (kvalitetnog) ko može da izrađe pred 10 (000 000) ljudi i da zaista misli da zna šta je za sve njih zajedno (a i pojedinačno) najbolje, a da pritom bude normalan.
...Sretnem danas jednog drugara iz osnovne, budaletina, (i to negativna), on je bio kao neki siledzija, maltretirao slabije, sad je alkos, nadje tako neko dupe od kafane i sedi po ceo dan...
Trazio sam neku radnju, i naletim na njega, on odusevljen sto me vidi, kaze , Brate, moram nesto da ti kazem!
Sta je bilo, mislim se a on sav hepi, kaze:Svako koga sam ja maltretirao je uspeo u zivotu!
I isprica mi za jednu ljigu da je sad neki sef u elektrodistribuciji, za drugog da je neko mudo na zeleznici, za treceg da je sef nekog zavoda...
I ja se sad mislim, trebao sam i ja da ih bijem, a mi smo svi mislili da je on lud... roll

e, pa ne mogu jos i zbog toga da se nerviram, nema sanse lol
. . .

Uobičajeno. rollcry

Pa postoje pojedinci...
Bilo je direktora iz slobinog vremena koji su se uclanili u sps da bi ostali direktori, pa ih ovi makose, pa su se sad opet vratili...

Problem je kada vidim nekoga cije sposobnosti mnogo dobro poznajem, vidim na javnoj funkciji...
To mi gasi nadu da cemo se izvaditi iz ovoga.
Da se razumemo, ja mu ne zavidim, i da mi ponude da ja budem tu, ne bih pristao, ali bre kako ne nadjose nekog iole pogodnog za taj posao...

A Spaso posto ministar... wink

e, pa ne mogu jos i zbog toga da se nerviram, nema sanse lol

Jel si probala? winklollollol
korupcija je velika i problem je mnogo veci, nego sto se to naizgled cini.
pored zakona o javnim nabavkama neke poslove rade unapred izabrane firme, pored svog zakona i zdravog razuma.
jednostavno te ubede da ne treba da se petljas tamo gde ti nije mesto.
Ponudi procenat i proci ces na natjecaju Tongue
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:57 pm.