Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

damica kaže...

Što se tvog bola tiče doktor Morski ne radi nedeljom, al sutra je dežuran..Smile))

Mico ja se tebi izvinjavam na predhodnom postu al sam morao da budem otvoren
borko kaže...

A, da se Fuada ne naljuti????

ma nece...njen bunar je kao onaj bunar neostvarenih zelja...pun je svakojakih ljubavnickih alatki..malo malo pa nadje kandziju...eh kako jako boli....ova dusa
Posalamim onog ispod i iznad...
E ako je tako, u redu..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
damica kaže...

Što se tvog bola tiče doktor Morski ne radi nedeljom, al sutra je dežuran..Smile))

on je eksperte za Milosev problem...eh kad se samo sjetim one njegove kultne teme... koliko je pokusavao da pomogne nejakima i onima sa malim...ponosom...oh laki plakacemo zajednosad
damica kaže...

E ako je tako, u redu..Smile))

Desi ti?? Sta ima
NuitBlanche kaže...

ma nece...njen bunar je kao onaj bunar neostvarenih zelja...pun je svakojakih ljubavnickih alatki..malo malo pa nadje kandziju...eh kako jako boli....ova dusa

Uf, mogu mislit čega tamo sve ima SmileWink :D
Za postupke i izjave patuljaka, ne snosim odgovornost!
Ne mogu sve da povatam,.... jbg
borko kaže...

Uf, mogu mislit čega tamo sve ima SmileWink :D

borko...jes ti morao da itas svoj ljubavnicki arsenal u komsinicin bunar ..sto zbog bola u dusi ..il te ufatio nezin muz(ne do bog)...ili nesto slicno?
NuitBlanche kaže...

borko...jes ti morao da itas svoj ljubavnicki arsenal u komsinicin bunar ..sto zbog bola u dusi ..il te ufatio nezin muz(ne do bog)...ili nesto slicno?

Ja sam ti tkr. neufaćen,.... još uvek Smile
Za postupke i izjave patuljaka, ne snosim odgovornost!
Ne mogu sve da povatam,.... jbg
borko kaže...

Ja sam ti tkr. neufaćen,.... još uvek Smile

cestitam na sposobnostilol
Boli me mašnica grin
I just love the way you're running out of life..
Zub...polomila ga, bem ti lesnik roll
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:42 am.