Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Internet danas otvara mnogobrojne mogućnosti. Pored pružanja raznovrsnih podataka i zabave, korisnici mogu da uživaju i u interaktivnim virtuelnim programima i igrama. Sigurno ste bar jednom pokušali da stupite u virtuelni svet.
Virtuelni svet je kreiran da pruži korisnicima mesto da zadovolje svoje fantazije.To je kao postojanje jednog novog sveta pored onog stvarnog. Zašto neki od korisnika interneta odluče da žive dvostrukim životom. Većina ljudi isprobaju da žive još jedan život koji je daleko drugačiji i potpuno je suprotan njihovom normalnom životu.
Na primer, introvertni momak mogao bi da se predstavi kao ekstrovert i avanturistička osoba kada je u virtuelnom svetu. Na taj način, te osobe postižu ravnotežu u svojoj ličnosti. Dvostruke ličnosti sebe prikazuju potpuno drugačije u realnom i virtuelnom životu (putem interneta). Ekstrovertni momci generalno imaju tendenciju da se predstave kao introvertni i egocentrični ljudi prilikom prijavljivanja na nekoj od društvenih mreža na internetu. Takvi momci imaju želju da žive potpuno drugačije i budu drugačiji od onoga što stvarno jesu. Na taj način ispunjavaju svoje fantazije i snove. Mladi postaju stariji, stariji mlađi, oženjeni razvedeni, udate razvedene...
Nepotrebno je reći da posedovanje dvostruke ličnosti može pomoći nekome da ispuni unutrašnje želje i želje svog srca. Ovim putem takve osobe prave samo Alter Ego u skladu sa svojim fantazijama, željama i ciljevima. To nekada može biti opasno, ali za neke potpuno zabavno i uzbudljivo. Samo imajte na umu da su dvostruke ličnosti na internetu da se zabave i ispune svoje ciljeve i fantazije.
ne bi se slozio da je to dvostruki zivot.
do je deo jednog te istog zivota.
dokaz? za koju godinicu (deceniju) necemo se praviti vazni nekim profilima, vec robotima koje ce sigurno sluziti nasim potrebama, u svakom smislu.

necu vise morati da nosim svoje drugare u ruci, oni ce me pratiti, gde god pozelim, na svojim mehanickim nogama!

lollollol
Ma, sve je ovo kad-kad dobra zajebancija. Smile

xaxaxaxaxa e i ti imaš teglu ajvara od ja, koj god da si................. ulepša mi dan s ovi recepat....................Smile))
Tolke tegle izdeli,a josh ni zima nije,razmishljash li ti kvo ce ti deca jedu sutra Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
može mi se......................Smile))

ću jih pošaljem kod Žareta da prezimU...........Smile))
Pa Zaretova zena da se tegli,sram te Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
šta ima veze............... kad otopli, ja ću čuvam njinu i moju decu............... sve ću ih vodim na Ade........................ jooooooooooooooooooooooooj..............Smile))
To bre mlogo deca,ce ti se podavu Smile
neće........... samo ja ću se kupam, a oni će gledu...........Smile))
E cvrc,onda ce i ona da kusa ajvar a tvoji ce gledaju Smilelol
Fifti fifti Smile
ma nema veze, navikli su.............Smile))
Ajvar kuva al deci ne dava Smile
pirocanko nijedna Smile
hm... ja se slazem za taj dvostruki zivot, ALI je ta dvostrukost mnogo, mnooogoooo razlicitija i raznovrsnija od, vec sad uveliko, stereotipno prihvacenih i navedenih u uvodnom postu.

ima jos nesto... kad se bolje pogleda u sustini nema dvostrukosti i pored pokusaja da se ostvari. osoba je uvek jedna i to se kad-tad pokaze, a pokaze se ili u virtuelnom ili u stvarnom svetu.

oni koji ne uspeju da odrze sliku koju bi zeleli vrlo cesto (citaj:uvek) nestaju bez traga i traze neko drugo mesto gde bi mogli da poture identitet koji bi zeleli da imaju ili menjaju nikove ili vec nesto drugo... zajednicko im je da uvek tvrde da je ceo svet protiv njih... imamo vise takvih primera(ka) wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:32 pm.