Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

a koji je razlog tvog prisustva ovde?

To nije predmet ovog topica.

ti is pomenula razlog tvog prisustva ovde. ja sam samo pitao koji je.
sem ako se stidis da kazes wink
Pametne i konstruktivne odgovore prevashodno očekujem od onih koji imaju više od 20 postova.
ti is pomenula razlog tvog prisustva ovde. ja sam samo pitao koji je. sem ako se stidis da kazes wink

Bilo bi mi draže ukoliko ustanovim da ste u mogućnosti da ih sami otkrijete.
ti is pomenula razlog tvog prisustva ovde. ja sam samo pitao koji je. sem ako se stidis da kazes wink

Bilo bi mi draže ukoliko ustanovim da ste u mogućnosti da ih sami otkrijete.

neka, samo nas ti prosvetli
... elem......... oni tebe zajebawaju............mi se bwe swi owdi znamo.......... nedeljom smo swi zajedno na rucxku....... sem Pere lozxacxa........ sad mu je sezona, pa oprawdano odsustwuje ............... i tako..............inacxe swi smo owde dosxli da nadjemo susxtinu zxiwota......... i uspeli........... sem tebe koliko widim.......... 8)
Vespice, pozovi je na kaficu, pa joj usmeno objasni "sustinu zivota" Smile
Ukoliko su mu i prethodnih 1471 postova bili ovakvi, nema potrebe za usmenim objašnjenjem.
Dobronameran savet je da preskoči 1472. post.
ti si bas jedna ozlojedjena osoba. sta ti se to desilo da budes takva:?
Shvatio sam....Ti si ovde da nas osvestis, prosvetlis i poslajes...
u krasnu i lepsu buducnost bez Interneta i syber-life-a? A?
><
... naraFno....... k'o...... prawi DjenTlmen........

... l00tk0....... a'e na f00ka....... mojze i kaFucxin0....... da JA i ti produbimo malo owu tem00..........owdi su swi neozbiljni ........ slusxaj ti samo mene.......... a?a?a?...........SmileSmileSmile 8)

...negro fruttituti......... sx'a ima u........nedelju ...... za rucxak..... SmileSmileSmile
...ewo ga i 1473......................SmileSmileSmile
...negro fruttituti......... sx'a ima u........nedelju ...... za rucxak.....

Svasta nesto. Smile Cuti, to je izneadjenje, znas da je to obicaj, uvek se iznenadimo i obradujemo :D 8)

Svasta nesto. Smile Cuti, to je izneadjenje, znas da je to obicaj, uvek se iznenadimo i obradujemo :D 8)

a ne. znaci opet sarma Unhappy

`El ce da bIdne praseMce? :D

`El ce da bIdne praseMce? :D

to praseeee lol lol lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:07 am.