Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

...negro fruttituti......... sx'a ima u........nedelju ...... za rucxak.....

Svasta nesto. Smile Cuti, to je izneadjenje, znas da je to obicaj, uvek se iznenadimo i obradujemo :D 8)

a ne. znaci opet sarma Unhappy

Ma, nece bwe, hajde da ih vrbujemo, ima da bIdne prase bwe :D:D:D
...ako nafatamo ............ micu/diotimu........ otje............XOXOXOXOXOXOXOXOxaxaxaxaxaxaxaxax......... e jesam wrag......... twisted
ti si bas jedna ozlojedjena osoba. sta ti se to desilo da budes takva:?

Shvatio sam....Ti si ovde da nas osvestis, prosvetlis i poslajes... u krasnu i lepsu buducnost bez Interneta i syber-life-a? A?><

Potreba da donosite sud o nekom koga ne poznajete i vaša nespremnost da razgovarate o postavljenoj temi, razotkriva vaše potencijale.

Molim nezainteresovane da ne troluju temu.
nasla si s kim ces da pricas o tome kad svi to kriju kao zmija noge
Da li ste kroz postovanje na ovom forumu uspeli bolje da upoznate sebe, ili ste druge upoznali o onom što zapravo niste?
Da li vam je ovo samo paravan iza kojeg se bezbedno skrivate u želji da pobegnete od vašeg stvarnog ja?

Paravan sigurno nije!
I konacno neko da ubode u pravo!

Odlicna tema! Odavno razmisljam o ovim stvarima!
Shvatio sam, da sam sebe bolje upoznao od drugih. Otkrio sam jednu novu dimenziju a ta je bila ustvari sve vreme u meni!
Stekao ogromno samopouzdanje, sto se cine nekih aspekata svoje licnosti. Promenio sam neka shvatanja, izbrisao stereotipe.

Sto se tice toga kakvu sliku saljem drugima, nemam potrebe da gradim neku posebnu sliku.
Pre ili kasnije sve dobro odavde nadje put do mene, to sam odavno shvatio.

Ranije sam se smeskao ceo dan. Sada i lezem sa osmehom!

Danas je godisnjica mog postojanja na sajtu!
Pre godinu dana se nesto pokrenulo, a to je izazvao sled dogadjaja, koje cu se uvek secati!

:rose: od Lava!
Ja bi htjela ovo komentirati da li sam ovim načinom bolje upoznala sebe pa recimo da više niko ne vjeruje tj ljudi su dosta nepovjerljivi od kad sam na sajtu ma da su čitali moj profil i kad jasno sam napisala da sam doista radi dopisivanja tu onda me neko dođe uvjeravati da to svi kažu a u 90 posto slučajeva da nije tako,a ja svima kažem ja se nalazim u onih 10 posto što i je istina....ne razumijem zašto kad postavim neko pitanje na forumu i tražim stvaro jasan odgovor dobivam gluposti i zezanciju ok se zezati i sve ja to razumijem ali ponekd volim porpičati s nekim ko se za promijenu ne šali ovdje tako da razmijenimo neka mišljenja a meni onda počnu pričati da se opustim malo da je sve to zezancija...Ja znam da ovo nije kao stvaran svijet i da se ljudi pretvaraju ma da ne mogu vjerovati da ima toliko lažnih osoba tu,de za promijenu da naiđe neko ko je iskren ali doista da se pokaže ustvari onakav kakv je
Da li ste kroz postovanje na ovom forumu uspeli bolje da upoznate sebe, ili ste druge upoznali o onom što zapravo niste?
Da li vam je ovo samo paravan iza kojeg se bezbedno skrivate u želji da pobegnete od vašeg stvarnog ja?

Mislim, da sebe poznajem vec dovoljno dobro, da znam kakva sam i kako cu u nekim situacijama, da odreagujem. Niti se u stvarnom zivotu pretvaram, niti to radim ovde. Takva sam, kakva sam, pa sad, ko me prihvati ovakvu ok, a ko ne opet ok. Wink Nemam paravan iza kojeg se krijem ali imam granicu, sta i koliko cu o sebi, da pricam.
Ovi novi su bas smor, jel da? roll

just do scroll...Smile
Mr Anderson, you're living two lives...
...ako nafatamo ............ micu/diotimu........ otje............XOXOXOXOXOXOXOXOxaxaxaxaxaxaxaxax......... e jesam wrag......... twisted

el ti to imaš nešto protiv dioti/mice?.....................Smile))

nemo te smažemo za doručak u kompletu saS tu MOCCU i taj upakovaTi "šećer" ........................Smile))

Zasto bi neko kroz pisanje na ovom forumu bolje upoznavao sebe ? Zar nismo svi vec dovoljno kompletne licnosti,ili se meni samo to cini ? Ako do sada van ovoga nismo naucili ono sto trebamo,necemo nikada,a ovde ponajmanje...

I zasto smatras da je sve ovo paravan iza koga se neko krije...Iskljucivost i stavljanje svih u isti kos,nikada nije dobro...Kao sto je vec toliko puta napisano...sto ljudi,sto cudi...Svako ima neki svoj razlog zasto je ovde...i neka tako i ostane Smile

el ti to imaš nešto protiv dioti/mice?.....................Smile))

nemo te smažemo za doručak u kompletu saS tu MOCCU i taj upakovaTi "šećer" ........................Smile))

Kol'ke ste vas dve, nece jadan MOCCA ni za meze da vam bude dovoljan...
... qq i lele...... i JA swasxta pricxam......... idem golim rukama na dioti/micu.........Smile............... "sxecxer"......... na kraju........ da se zasladi.......SmileSmileSmile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:47 pm.