Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Danasnje zene pate depresijom, a cist primer tome je drublanja izmedju porodice i poslovnih obveza.Velika ocekivanja kod moderne zene imaju svoju cenu: vecina zena pate i ocekuju nemoguce sto je dvostruko veci broj od muskaraca, sam razlog depresije kod zena naravno da utice na porodicu i okolinu pa cak i tokom upoznavanja u potrazi za nekim njenim totalno drugacijim deckom, muzem, ili u potrazi za svojom srodnom dusom.
Sam opseg problema mentalnog zdravlja kod zena raste u velikom broju pa se ta stopa depresije neprijatno prikazuje njenim ponasanjem. Otkrio sam da im je najgore doba depresije pod rizikom od 16 do 42 godine, kao i sam primer tome shvatam da bi vecina zelele imati decu, bez uvrede ali je to tacno, takav razlog je udvostrucen iz godine u godini pa se sanse depresije udvostrucuje vise nego muskarci istog uzrasta u godinama.
Najcesca depresija kod zena je, nesanica, fobija i demencija u godinama starosti.

Mnogo puta se moze cuti rec zena koja nasmeje muskarca " Svi ste vi muskarci isti " A pitaju li se one, jesu li sve zene iste i neograniceno nemoguce u svemu?

Ova tema ce uvrediti vecinu zena, no moja tema koju sam hteo pokrenuti dolazi sa razlogom,
bespomocnih shvatanja vecine. Nadam se da imate hrabrost? Imate li svoje " Ja " i slobodno uz nas ovde, osloboditi iz sebe(muskarci i zene) ...
Žene previše biraju, to im je svima zajedničko. Naravno, lepe su baš često preterano izbirljive, dok one koje nisu u poziciji da toliko biraju, ne biraju baš toliko, ali opet više biraju nego što bi trebalo Smile
Žene previše biraju, to im je svima zajedničko. Naravno, lepe su baš često preterano izbirljive, dok one koje nisu u poziciji da toliko biraju, ne biraju baš toliko, ali opet više biraju nego što bi trebalo Smile

Bravo majstore, svaka ti dala wink

Sa tvoje tacke gledista dodajem svojih 20% u toj prici wink
Naletim ja na jednu, i sve je bilo super ono spell ovamo, onamo spika je postala najbolji prijatelj stranca.Medjutim, pojavio se onaj njen trenutak kada joj nije bilo dovoljno ni skinuti zvezde" Looodilo". Mislio i mislio, sta vise? Ma ovo je kraj, zavrsena prica, u kojoj nemam vise razloga cuvati nju.....
Smesno mi je sto niko do sad nema hrabrosti......
Pisite lollollollollollollollol
Danasnje zene pate depresijom, a cist primer tome je drublanja izmedju porodice i poslovnih obveza.Velika ocekivanja kod moderne zene imaju svoju cenu: vecina zena pate i ocekuju nemoguce sto je dvostruko veci broj od muskaraca,

to nije tacno.. mozda su tvoje statistike iz srbije ili amerike..
ali iz evrope.. no go!

sam razlog depresije kod zena naravno da utice na porodicu i okolinu pa cak i tokom upoznavanja u potrazi za nekim njenim totalno drugacijim deckom, muzem, ili u potrazi za svojom srodnom dusom.
Sam opseg problema mentalnog zdravlja kod zena raste u velikom broju pa se ta stopa depresije neprijatno prikazuje njenim ponasanjem. Otkrio sam da im je najgore doba depresije pod rizikom od 16 do 42 godine,

no go!

kao i sam primer tome shvatam da bi vecina zelele imati decu, bez uvrede ali je to tacno, takav razlog je udvostrucen iz godine u godini pa se sanse depresije udvostrucuje vise nego muskarci istog uzrasta u godinama.
Najcesca depresija kod zena je, nesanica, fobija i demencija u godinama starosti.

danas je vecina depresivna.. bez obzira na pol..

Mnogo puta se moze cuti rec zena koja nasmeje muskarca " Svi ste vi muskarci isti " A pitaju li se one, jesu li sve zene iste i neograniceno nemoguce u svemu?

evo ja recimo.. imam vise muskih prijatelja nego zenskih..

Ova tema ce uvrediti vecinu zena, no moja tema koju sam hteo pokrenuti dolazi sa razlogom,
bespomocnih shvatanja vecine. Nadam se da imate hrabrost? Imate li svoje " Ja " i slobodno uz nas ovde, osloboditi iz sebe(muskarci i zene) ...

poslednju recenicu citam.. citam.. i nikako ne kontam.

naravno da imam hrabrosti.. 8)

al ne znam za sta.. deder objasni! lol

zar nisi primetio da..

"izgledom" lepe zene imaju najcesce ruzne, bogate ili stare, intelektualne.. tipove..

dok ruzne najcesce setaju neke lepotane.. roll

ps. ja samo o vanjskom izgledu, a to naravno nije sve.. 8)
Otkrio sam da im je najgore doba depresije pod rizikom od 16 do 42 godine ...

ih kašičicu ti ebem, ću izdržim još četr godine.......... a kad izniđem iz te depresije, oću ondak budem normalna???......Smile))
Otkrio sam da im je najgore doba depresije pod rizikom od 16 do 42 godine ...

ih kašičicu ti ebem, ću izdržim još četr godine.......... a kad izniđem iz te depresije, oću ondak budem normalna???......Smile))

a meni jos 10 treba...ko ce izdrzat da bidne nenormalan jos toliko?? winkwinkwink
posle nenormalnosti cutanje nam je najveca kazna lolwink
meni ćutanje, da prostiš, teže pada..............Smile))
Sta mi pricas..da mi zatvore usta,na ledja bih progovorila lollolwink
i to normalno lollolwink
Evo ja sam hrabar i bas bih rado odgovorio ali ne znam sta da kazem, nista nisam razumeo!
Ne shvatam ni sta je ovde pitanje ni sta konstatacija, ako se malo pojasni dacu svoje misljenje.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:36 am.