Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Godinama se vrzmajuci po forumima kao ljubitelj pisane rechi nachita se chovek svakojakih budalashtina, ma ajd to i nekako, al bre choveche postupci ponekad zasluzuju da budu upisani za svagda u ovoj sjajnoj temi. Verujem da imash shta upisati, smejmo se i ishchudjavajmo zajedno Wink
Pa da probijem led :D Izvesna adminka me je na jednom forumu banovala jer sam javno napisao da joj je bolje da ujutru i predveche prosheta pored reke nego da bleji na forumu, i napisala razlog bana IDI NA REKU :D
Mislim znash, postoji neko realno ogorchenje u virtuali i neka jbna sujeta, shta li, shto tera ljude na budalaste postupke. Onaj neki lik ludak neki dan u SAD reko policiji da ne mogu da ga uhapse jer je nevidljiv... Pronalazim paralelu.
Pa da probijem led :D Izvesna adminka me je na jednom forumu banovala jer sam javno napisao da joj je bolje da ujutru i predveche prosheta pored reke nego da bleji na forumu, i napisala razlog bana IDI NA REKU :D

Na kom sajtu?
Nije to sajt vec obichan mali WAP forumchic za mobilne fonove. A postoji i forum gde admini menjaju rechi u postovima forumashima, brishu postove i banuju svakoga ko napishe da admini ne valjaju :D Koji su to kompleksi brate, a dezuraju tamo u smenama 24 h kao na strazi da sluchajno nechiji post ne ostane, a moze i sa kompa. Uh da mi je gospodina Baneta poslati tamo :D Jer Bane ne lupeta, on se zajebava. Ovi tamo su ozbiljni u svojoj bolesti.
Uh da mi je gospodina Baneta poslati tamo :D Jer Bane ne lupeta, on se zajebava. Ovi tamo su ozbiljni u svojoj bolesti.

Ma otkud se za...ava?! shock

Čovek ozbiljno radi ovde! Barem 8 sati dnevno... 8)
Nije to sajt vec obichan mali WAP forumchic za mobilne fonove. A postoji i forum gde admini menjaju rechi u postovima forumashima, brishu postove i banuju svakoga ko napishe da admini ne valjaju :D Koji su to kompleksi brate, a dezuraju tamo u smenama 24 h kao na strazi da sluchajno nechiji post ne ostane, a moze i sa kompa. Uh da mi je gospodina Baneta poslati tamo :D Jer Bane ne lupeta, on se zajebava. Ovi tamo su ozbiljni u svojoj bolesti.

Ma,Bane se ne zajebava,samo je mentol i to je sve...
Stormi, Oli, ja sam za ovih par dana stekao utisak da se taj Bane malo zajebava. Ne znam koliko dnevno je ovde, ni da li je mentol, no nisam primetio da nekoga vredja, psuje? Crta neke znakove, jes da mi je to malo smor, al to su fore stare koliko i prvi chatovi, one klinachke. I to se brishe. Al meni mnogo vece budalashtine ostaju upisane po forumima.
Covek ozbiljno pristupa ovoj problematici,a ti njemu da sidje. lol
Mico, vidim da bi bila sjajan admin xaxa
Hm, pa problematika nastaje kada se virtuala i nepoznate nebitne osobe shvate preozbiljno. Tada se dozive i infarkti. Al znate da je izvesna M. plakala danima zato shto je neko obrisao iz liste prijatelja?
Svi ste chuli da su dvoje shto se znaju sa sajta u vezi i vole se iako se nikada nisu videli. Jeste li chuli da se dvoje nadju na forumu, VIDJAJU je godinu dana, velika ljubav, a on genije tek kada ona ode shvati da ne zna nishta od njoj, lagala ga je i ime, i odakle je, tako da je patio za njom a nije mogao da je nadje?
Svi ste chuli da su dvoje shto se znaju sa sajta u vezi i vole se iako se nikada nisu videli. Jeste li chuli da se dvoje nadju na forumu, VIDJAJU je godinu dana, velika ljubav, a on genije tek kada ona ode shvati da ne zna nishta od njoj, lagala ga je i ime, i odakle je, tako da je patio za njom a nije mogao da je nadje?

Poenta ove tvoje price je??
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:00 pm.