Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kako pronati dechka, devojku, psa ili ne daj Boze machku na ovome forumu, sve smo toj chitali nego sto je ova Mica ljuMborna na men ili sam beshe ja na nju neJe sad toj mLogo ni vazn.....nego shto mi zeno po onom tjelopeku od 45C napolju dade mlaki LEDENI toj ne mog ni do dan danas da razumem a ima tome preko godina, ako mi se ovdi jaFno ne izvinEsh ima svima da razglasim gdi pijesh pivo s lEmunom i u kom parkitju radEsh twisted etE ti ga sad pa ti misli.....uzgred svako ko otje nekom da kaze da e ljuMbomoran ili neshto josh gore nek se zapljune ovdi lol
pu pu pu daleko bilo...................Smile))
al siiiii seeeee tiiiiii zapljuvala ovdi bemtisunac lollollollollol
eve je, jo5 ljubomoriše...................Smile))
pazi kad ne umem drugachiE roll nego shta reche moj moz bidne i tvoj a tvoj moj i njijov nash? roll
jeste, sve može, al prvo mora se čupamo.................. što dole, što gore, što di god oćeš.................Smile))
nesh se mLogo nachupash kod men doli samo gorI ima shta da se chupne ( ete brkovi nesam brijala a ni bradu ima tri dana, na odmoru sam zeno ne postizavam sve sama) rolllollollollollol ne znam kako kod teb stojU ( rastu) stvari roll
sestro slatka, da mi noge vidiš............... ma ni ne mož da ih vidiš.............. od dlaka.......Smile))
pazi kad te razumem, plata kasni vetj tretji mesec, a i kad dojde nema ni za hulikopke da sI kupish pa mora se snalazish roll .....auuuuu shta li mi e pa sam vakva shock
zima ženo, a ne da gereeeeeeeeejuuuuuuuuuuu..............Smile))
Pa što si kupila čizme a bosa odiš Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
da ti imaš kome da jih ukradeš, eto zašto..................Smile))
Ama obuj se ženo božja,neću ti ja kradem kad se ti nadaš breeee Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
jeste, sve može, al prvo mora se čupamo.................. što dole, što gore, što di god oćeš.................Smile))

i to vam je od bombarodvanja,ali Jeti voli runjave ka on lol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
a teb li e ime Jeti shock s'd i ja neshto razbiram lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:52 pm.