Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Volite li da dobijate komplimente?

Kako se osjecate kad vam neko govori lepe stvari!?

Koji je najbolji kompliment sto se dobili do sada?
Ne volim da dobijam mnogo komplimenata jer u principu ne volim laskavce. Inace, ne znam ni da primim kompliment, odmah se zbunim i zacrvenim. oops
Uh, cesto mi se desava.... od raznih ljudi,, sa raznim motivima....

Moja sujeta je na teskim iskusenjima iako ne volim da sam predmet tudje paznje.... Nadam se da se nisam suvise uobrazio....

Najlepsi kompliment... tek ocekujem da ga dobijem...Smile
><
Ne pamtim nijedan kompliment posebno...ili bar sad ne umem da se setim. Smile

Dobijala sam i ovde na forumu jako lepe komplimente! Wink

Najvise volim kad se to dogodi sasvim spontano i kad je iskreno. Ne volim stereotipne komplimente.
Komplimenti su potrebni samo nesigurnim osobama.
Pretpostavljam da svi osecaju neku nelagodnost kada im se dele komplimenti. Mozda je to ponekad i laskanje, mozda ta osoba bas to i misli o nekom sto i kaze. Sta god da je, komplimenti postoje i dele se, neki znaju da budu lepi i da gode, cinjenica je. Nekada se malo i zacrvenimo, a nekada nam i ne prijaju, sve zavisi i ko nam je udelio kompliment i na koji nacin.

Meni se najvise dopadaju komplimenti koji su receni, onako neobavezno, u nekoj sali kroz koju je provucena "tanka nit" komplimenta, tek da se nasluti sta je neko hteo da kaze. Verujem da su ti komplimenti i najiskreniji.
lepo je davati komplimente damama koje to zasluzuju wink
Dobro jutro!
Nadam se da ste jos ovde.
Da "progoorim sa nekim neku rec".....

Komplimenti...hmmmm. Ranije nisam uopste znala kako da ih prihvatim.
Sad mi to ne predstavlja nikakav problem. Dobijam razne komplimente i za razliku od pre (kada mi je bilo neprijatno) sada znam da procenim kada je kompliment iskren a kada nije (kada je njegova svrha ulizivanje i sl.). One iskrene cenim (a i zasluzim ih vala, sto jes -jes!) a ove druge - jos vise!
...ma jok....

...basx me nesxto zabole....

...'ebemli ga, 'di znam....

Kako sam shvatila, ti volis da delis komplimente onim osobama koje to zasluzuju. Da li to znaci da retko delis komplimente? Smile

Kako sam shvatila, ti volis da delis komplimente onim osobama koje to zasluzuju. Da li to znaci da retko delis komplimente? Smile

ne vockice. nego da se druzim sa onima koji zasluzuju komplimte wink
Dobijam razne komplimente i za razliku od pre (kada mi je bilo neprijatno) sada znam da procenim kada je kompliment iskren a kada nije (kada je njegova svrha ulizivanje i sl.). One iskrene cenim (a i zasluzim ih vala, sto jes -jes!) a ove druge - jos vise!

Eto neko je svestan sebe i neki komplimenti su samo potvrda onoga sto jeste tako. Zaista te komplimente i treba ceniti, jer su objektivni i samo potvrdjuju, jos jednom, ono pravo.

Znaci, okruzen si kvalitetom. Smile Pozitivno i lepo Smile

Znaci, okruzen si kvalitetom. Smile Pozitivno i lepo Smile

zato te uvek i pozivam u drustvo lol
zato te uvek i pozivam u drustvo

Mozda cu uskoro prihvatiti tvoj poziv, Aco Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:37 am.