Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

necemo opet rat i svadju,nego ovde cemo da istaknemo svoje omiljeni forumase,cija mislenja volimo da citamo,koje nama podignu raspolozenje i s kojima bi vi voleli i popiti kafu u realnom svetu..

ajmo da budemo iskreni,odve nije o krivnji nego o simpaitji..

mozete i da obrazlozite kog sa foruma za sada bas posebno postujeje i za sta konkretno.

iskrenost..da li to jos ppostoje?

rollrollroll
El tebe ovo zahebava tasatura ko mene ,ili si se opet napila lol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Ova je tema bila bar 10 puta. Zašto me nerviraš? Hajde, briši ovo!
Ja bi sa svima pio kafu koje nisu udate i zauzete,i koj eimaju d aplateeee of hors lol
Ja bi sa svima pio kafu koje nisu udate i zauzete,i koj eimaju d aplateeee of hors lol
pa, eto, Lado! Popij kafu!
Iskreno...od skoro sam ovde,i za sada su mi svi podjednako dragi...neki su me i pozitino iznenadili.Svako na svoj nacin daje pecat ovom forumu.Tako da ne bih nikog posebno izdvojila...
svi ste mi dragi,a konja volim da jasem....znaci i njega volim,kad ga vidim,da cu mu kocku secera da repom mase.
pa, eto, Lado! Popij kafu!

...a ti sisaj kurac....svako neka radi ono sto najvise voli.
Iskreno...od skoro sam ovde,i za sada su mi svi podjednako dragi...neki su me i pozitino iznenadili.Svako na svoj nacin daje pecat ovom forumu.Tako da ne bih nikog posebno izdvojila...

..moze i pivo da se pije ali moras onda zaretom da se dogovoris lol
Moja omiljena forumašica je...teško je odlučiti se...ima ih puno prijatnih i finih wink
Recimo...Neverna72 :D
Ja sam samoj sebi najomiljeniji clan.......

I htela to ili ne ...svako jutro popijem kafu sa najomiljenijim clanom :D

Eto!!!

..moze i pivo da se pije ali moras onda zaretom da se dogovoris lol

Pivo ne pijem..a ti drveni advokatu sedi i pstttt lollolTongue
koliko god se ne slazem s tobom,tebi upravo skidam kapu!

bravo,jedini si bez premisljanja otvoreno izneo ime! bravo Srce!

lollollollol

za Srceta..
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:02 am.