Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

wow sto sam dobio poruku, jedna dama mi je tako lepo i pametno napisala :

nikako...ni muskarci nisu svi isti...svi smo mi prica za sebe...a depresivne zene ..da,svakako...zasto?nekada se znalo,zena radja decu i brine o deci,muzu i kuci...danas zena prvo mora sama da ide da zaradjuje,mora da izgleda dobro da je muz ne bi varao a ostale i one obaveze...muskarci odrade svojih par sati za sta su placeni i dodju kuci da odmore a zena ne zna po ceo dan gde udara...milion obaveza a depresija dolazi sa one strane iz revolta jer joj JACA polovina ne pomazi ni malo...zato PSSSSST muskarci...da vam je samo dva dana u telu zene sa takvim obavezama znali bi da postujete

...'oću i ja da mi dame pišu...al' ne znam kako da ih animiram, nisam vješt ni u smišljanju tema koje bi imale više od 1-2 strane odgovora...baš ne znam šta musHki treba da uradi (ili ne uradi), pa da ga neka dama počasti pismom kao u navedenom primjeru...'oćete mi pomognete??? cry...evo, pokušaću da temi dodam i glasanje, možda je u tome caka... shock
rum_punch(manki)live.com
....tako im i treba kad oce ravnopravnost‚nek se boree za joosss
i nek ne radjaju decu to im smanjuje obaveze pa mogu da se posvete karijerievil evil
sta to bese porodica,sta to bese rucak svaki dan u 3 i svi na okup...
pa nisu valjda studirale da bi nekome kuvale rucak shock
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji

pa nisu valjda studirale da bi nekome kuvale rucak shock

sve se moze, ako se zeli Smile
pa vidi, ja pojma nemam, ne znam da ih provalim.
kada nadjem neku koja je sva moja slika i prilika, bar ovako po profilu ili po pisanju i pomislim da imamo sansu da se makar procaskamo, takva nece mi ni da odgovori ili odustaje kuckanja posle dve poruke.

bi dame, kada nisu pederi pod tim profilom, mozes mirno da se zezas, one odgovaraju ali uvek imaju momka, pa samo se zezaju.

one koje te udostoje odgovora, pa krene neko caskanje, napustit ce te bez reci, tik kada ti poccinju da se uvlace u srce, pa onda moze da te strefne bedak.

tako da uopste ne znam, ove koje se pisu samnom, kako sam ih smuvao na to... pojma nemam... :?
Mozda njima zao da te ne strefi srcka, pa pisu iz samilosti lol
A jesl se seca neko kako je Onjeginu pisala pismo....i to kakvooo
i to kakvo... i sta je on uradio?
i sto da vam dame pisu onda? roll Tongue
Mozda njima zao da te ne strefi srcka, pa pisu iz samilosti lol

na netu su ajkule...
nema tu samilosti...

moje srce je ipak najvece!
wink wink wink
i to kakvo... i sta je on uradio?
i sto da vam dame pisu onda? roll Tongue

pa on bre nije hteo da napravi od nje...kao i sve ostale a kad se vratio po nju.....bi kasnoo,sto ga nije cekala?kokoska jednaa lol
ne cekaju one i uvek sede na dve stolice...
Unhappy
tsa bre nije hteo da napravi od nje? postenu zenu? majku? pa, nije... petao nijedan evil e, neka je ostao praznog kokosinjca twisted
Unhappy

Znam za slucaj kad je muskarac sedeo na 3 stolice 8)
Unhappy

Znam za slucaj kad je muskarac sedeo na 3 stolice 8)

bitanga,al ipak su zene pophlepnije Tongue
znam za slucaj kad su zene sedele na pola foruma 8)

a ima i slucajeva kad uopste ne sede nego strapaciraju lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:32 am.