Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Shta li Ona cheka, štO se ne udajE?

dObra jE deVojka, edna od najbOljih kojE sam sReo u ovom VirtuElnom svetu.

Ne znam u kOme smeru idu njena RazmiŠljanja al mislim da jOj je Vreme.

Tema je Za njenO dobrO.

PS: Svaka koja preDje tries petu Treba da se udajE pod Kitno, bila Zlica ili ne bila, eto.
Shta li Ona cheka, štO se ne udajE?

dObra jE deVojka, edna od najbOljih kojE sam sReo u ovom VirtuElnom svetu.

Ne znam u kOme smeru idu njena RazmiŠljanja al mislim da jOj je Vreme.

Tema je Za njenO dobrO.

PS: Svaka koja preDje tries petu Treba da se udajE pod Kitno, bila Zlica ili ne bila, eto.

Ja sam letos nešto načuo da su se navodno stvari kretale u tom smeru...mada sve je to rekla-kazala, da nisi otvorio temu ne bi mi ni palo napamet Smile
Baš je lepo od tebe Veliki Štrumpfe što brineš za našu dragu forumašicu Zlicu. Ako bude potrebe možda nađeš za nju nekog Štrumpfića u tvom selu. Još uvek ona deluje mladoliko, tako da nema potrebe previše je požurkivati :D

PS. Ako za 10 godina bude postojao ovaj forum, tada će doći vreme da se i povodom moje ženidbe otvori slična tema winklol
Još uvek ona deluje mladoliko, tako da nema potrebe previše je požurkivati :D

Kako to mislis da deluje mladoliko?
Moras znati da zene iz sveta su puno mladje od nasih, pre svega od manje nikotina i kofeina, pa imaju i ves masinu i manje rintaju, vise i vode racuna o sebi, a i lakse kupuju kozmeticke preparate.

Ja ocekujem od Zlice lepe vesti o net bebi, nadam se da ce ona pre imati od mene!

Nego, sta cemo kupiti za svadbu?

:D :D :D
shockshockshock
Oooooo, bem vam misa vasega, zar mene da stavljate na tapetu??? lollollol
Moras znati da zene iz sveta su puno mladje od nasih, pre svega od manje nikotina i kofeina, pa imaju i ves masinu i manje rintaju, vise i vode racuna o sebi, a i lakse kupuju kozmeticke preparate.

Ja ocekujem od Zlice lepe vesti o net bebi, nadam se da ce ona pre imati od mene!

Hahaha, hvala Limune, tako je, reci mu... :D
A, za svadbu ne kupujte nista, primamo samo koverte (debelo napunjene) sa novcanicama u evriTJima, funtima, dolJarima,.... lol

Hahaha, hvala Limune, tako je, reci mu... :D
A, za svadbu ne kupujte nista, primamo samo koverte (debelo napunjene) sa novcanicama u evriTJima, funtima, dolJarima,.... lol

ha pa sto bi se udavala ako t enapunimo tija parustina,nisi blesava
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
shockshockshock

ma kakav tapet,u krevett breee stobom......a kolko rekose ono da imas tija godinaaa lollol
Pa, da uzmem posle i njegovu polovicu... lollol
shockshockshock

ma kakav tapet,u krevett breee stobom......a kolko rekose ono da imas tija godinaaa lollol

Imam 67 godina. 8)
I, kad cemo u krevet? lol
shockshockshock

Imam 67 godina. 8)
I, kad cemo u krevet? lol

Bogami ,nemojte cuje jedan nas komsija berluskoni znasss lollol
Štrumpf je, kao i u uvijek, u pravu. Ja bih nešto rekao ali ne znam da se odrazim. Da li se kaže zadnji voz ili zadnji vlak?
Zadnji vlak. 8) Mozda ga ti juris al' ja ako cu vec da jurim, juricu zadnji model mercedesa, bmw ili jeep-a. 8)
ja imam ladu nivu 4x4 u odlicnom stanju...pa ako ti utecu te marke tvojeeee..... lol
Trese ti se Lada... lollol

Zlico, sledi iskustvo: Ne udaj se sine Brute! lollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:28 am.