Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Mnogi su drevne zapise Maja (cak i Nostradamusa) dovodili u vezu sa kataklizmom koja će pogoditi Zemlju 21.12.2012. godine. Međutim, naučnici iz NASA smatraju da bi to moglo biti 2013. godine.
U tom slucaju trebao bih da se potrudim vise oko onoga sto me zanima i sto bih hteo da imam ... ko zna, mozda zaista sveta ne bude bilo a ja ne bih da se kajem sto nisam ...
Mnogi su drevne zapise Maja (cak i Nostradamusa) dovodili u vezu sa kataklizmom koja će pogoditi Zemlju 21.12.2012. godine. Međutim, naučnici iz NASA smatraju da bi to moglo biti 2013. godine.
A,koja je njihova teorija vezano za tu 2013 godinu?
Ne znam moze li se to nazvati teorijom. Vise su to predvidjana bazirana na posmatranju suncevih oluja. Te 2013. sunceve baklje ce biti intenzivirane.
Ne znam moze li se to nazvati teorijom. Vise su to predvidjana bazirana na posmatranju suncevih oluja. Te 2013. sunceve baklje ce biti intenzivirane.
Dobro,mozda se nisam dobro izrazila.Samo me je interesovalo,jer nisam citala nista o tome.
Sunceva aktivnost nesumnjivo moze unistiti zivot na ovoj planeti. U neki blazim scenarijima moze doci do kolapsa energetskog sistema. Godinama bismo bili bez el. struje.
Sunceva aktivnost nesumnjivo moze unistiti zivot na ovoj planeti. U neki blazim scenarijima moze doci do kolapsa energetskog sistema. Godinama bismo bili bez el. struje.
To je jasno.Po njima sta ce prouzrokovati intenziviranje Suncevih baklji bas te 2013?
Sunceva aktivnost je nesto permanentno. Nuklearne reakcije uz oslobađanje enormnih kolicina toplote. Pojacane aktivnosti se registruju u periodima od 11 godina. Oni to predviđaju na osnovu dugogodišnjih pracenja.
nema na čemu............. uvek ću ti odgovarati, nije mi problem, naprotiv lol .........Smile))
nema na čemu............. uvek ću tE ogovarati, nije mi problem, naprotiv lol .........Smile))

pa dobro bre Mici, ne vako da i ona zna lollollollol
xaxaxaxaxaxaxaxa bemtebaš tako ludu..............Smile))
Str, izvinjavam ti se u Janino ime i pre zime što sam ti sebala temu...............Smile))
nema na čemu............. uvek ću ti odgovarati, nije mi problem, naprotiv lol .........Smile))
Hahahahaha!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:56 pm.