Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Mnogo sam se razocarao u ovaj sajt,na svakom drugom ima vise ozbiljnosti,manje bezobrazluka,vulgarnosti ,najvise ima pacenika koji laju a nemaju m... uzivo da kazu bilo sta nego se kriju iza raznih slika i likova tuzno. Kontaktirao sam par osoba i sve je izmisljeno,ljudi gubite identitet a hocete u Evropu,jadno.
Mnogo sam se razocarao u ovaj sajt,na svakom drugom ima vise ozbiljnosti,manje bezobrazluka,vulgarnosti ,najvise ima pacenika koji laju a nemaju m... uzivo da kazu bilo sta nego se kriju iza raznih slika i likova tuzno. Kontaktirao sam par osoba i sve je izmisljeno,ljudi gubite identitet a hocete u Evropu,jadno.
sve si ti pomesao i pobrkao!a da se kriju,kriju se a da laju lajuSmile)a da nemaju muda nemaju
A shta tjemo mi koji smo vetj u JevropE? roll
paaaaaa, svega ima i ovde i na žalost u životu.... fasada nikom nije strana... spolja extra, a unutra trulo.....

Ovo je zabava i tako je treba shvatiti winkwinkwink način da upotrebiš vreme u momentu kada ga imaš viška.....
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)
A shta tjemo mi koji smo vetj u JevropE? roll
kis za tebe sto si nas se setilaSmile)
AAAAAAAAAAAAAAA gubim kosu.................po tabanima shock
probaj revitabion lollollol
nepomaze to njoj ona dozivljava drugu mladost!!Smile)
I ja sam zgranut količinom laži. Svakom priđem dobrodušno, iskreno i naivno pa mi se kasnije obije o glavu.
Ne prilazim nikome.... lollollol a oni koji prilaze su ponajmanje iskreni, dobrodušni.... i uopšte ljudi roll
Ne prilazim nikome.... lollollol a oni koji prilaze su ponajmanje iskreni, dobrodušni.... i uopšte ljudi roll
amin!!Smile)
:?:
:?:

hahhahahah juče me i pas lutalica napao twistedtwisted
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:38 pm.