Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pravi muškarci možda i nisu toliko na ceni u današnje vreme, žene se u zadnje vreme često pale na neke isfeminizirane ćosave metroseksualce.
Sa moje tačke gledišta, jedna od karakteristika pravog muškarca je brada, ma makar bila i veoma kratka, ali da je ima. Nažalost, utvrdio sam da više od polovine žena ne voli bradu, pa ti ne savetujem to roll
...

1.Med i orasi
2.sljivovica ,suva slanina i crni luk
3.Kozni opasac

:D

med i orase zasad ne koristim...
dosta mi je seljacenja....
...
Pravi muškarci možda i nisu toliko na ceni u današnje vreme, žene se u zadnje vreme često pale na neke isfeminizirane ćosave metroseksualce.
Sa moje tačke gledišta, jedna od karakteristika pravog muškarca je brada, ma makar bila i veoma kratka, ali da je ima. Nažalost, utvrdio sam da više od polovine žena ne voli bradu, pa ti ne savetujem to roll

juce se obrijah zbog posla...posle 6 meseci...
moja je meka...
...
...

1.Med i orasi
2.sljivovica ,suva slanina i crni luk
3.Kozni opasac

:D

:D zaboravio si da spomenes:

4. Pivo , fotelja, tv
5. stomak
6. Nauciti sledecu zivotnu rec: Zeno daj mi ovo(neka stvar)

:D :D :D

juce se obrijah zbog posla...posle 6 meseci...
moja je meka...

haha, brada. Da ti kaze tebi bata Branko nesto ovako iz zivotnog iskustva.

Brada, kosa, lepota inace nista ne vrede ukoliko je ljubav ona prava, mozes imati bradu losu frizuru ali kazem ti ako te devojka iskreno voli nece gledati ni bradu ni kosu .... zaboravi na ono sa tv fotelja pivo itako dalje. Ovo ti najiskrenije govorim...
to ja sve znam....
zato i pitam...
hocu da me zene obucavaju....
...
(http://www.youtube.com/watch?v=8NI5oTTW_is)
...
to ja sve znam....
zato i pitam...
hocu da me zene obucavaju....

Uskoro ce one doci, ne brini se.
Bice onih koje ce se malo nasaliti na ovaj racun ali uzivaj i uvek sa osmehom.

Da nismo mozda u nekom srodstvu?
xaxaxaxaxaxa

Kako ti samo razmisljas, covece....
Ne slazem se samo za bradu inace sve ostalo je , ok. Mada i to vecina zena i ne vole bradu, u tu si do nekle u pravu ali videces ovaj lik ce ih oboriti.
a sto ne ici u korak sa vremenom...pogotovo, sto ne ici ispred vremena...
...

Svi mi vec i idemo u korak s vremenom, samo sto smo tolika tvrdoglavost da je nemogu opisati sebe u pravom smislu ljubavi, danasnjica ti je sex prva stavka u zivotu koja glasi "" Jebi ili budi Jeban "".

Tek si uleteo na ovaj forum, vidim imas recnik samo tako i nastavi pronacice te ona kojoj se budeo svidjao, ko zna mozda na kraju svega i po malo od ovog foruma uleti i po neka jutarnja kafa u krevetu wink

Svi mi vec i idemo u korak s vremenom, samo sto smo tolika tvrdoglavost da je nemogu opisati sebe u pravom smislu ljubavi, danasnjica ti je sex prva stavka u zivotu koja glasi "" Jebi ili budi Jeban "".

Tek si uleteo na ovaj forum, vidim imas recnik samo tako i nastavi pronacice te ona kojoj se budeo svidjao, ko zna mozda na kraju svega i po malo od ovog foruma uleti i po neka jutarnja kafa u krevetu wink

uvek je lepo naci nekog da pomogne....
...

uvek je lepo naci nekog da pomogne....

i ja bih voleo naci neku koja ce da mi pomogneeeE
bas volim jutarnju kafu piti sam....
divan obred kojeg se nerado lisavam...
...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:50 pm.