Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Koja vas pesma uvek dotakne,da ne mozete da joj odolite? Ponekad mozda i suzicu pustite... Smile
E moja je pesma de mogu da suzu spustim od Sake Polumente...DISEM ZA TEBE!!!!!!
-Duran Duran - Ordinary World
-Eros Ramazzotti - mnoge da ne nebrajam....(recimo Fuoco nel fuoco)

-a iako ne slusam domacu muziku odajem priznanje Vladi Georgijevu..njega jedino postujem od domacih i ima per pesama koje mogu da dotuku.
Plava ciganka- ne znam ko peva tu pesmu ali svi su me ubedili da je moja pesma
Koja vas pesma uvek dotakne,da ne mozete da joj odolite? Ponekad mozda i suzicu pustite... Smile
...prshti ,prshti bela staza...P.S. vec sam Vam pevao tu pesmicu,vrlo je emotivna i..sexi...
milentije ... ne seri lebati ...
Cris Isack - Wicked game
Black - Wonderful life
Patrick Sweysea - She is like a wind

ove me razjebu totalno ... ne treba mi riba ... naravno , salim se :D
milentije ... ne seri lebati ...
Cris Isack - Wicked game
Black - Wonderful life

...DOBRODOSHAO NA SAJT MLADICU...vidim da si vec uzeo aktivno uchesce u komentaru i to je lepo od tebe...samo sto nije lepo da kazes chika Milentiju da sere...jer ja kad serem mogu i da TE POKAKIM..JOSH JEDNOM DOBRODOSHAO..
Milentije,

stvarno nije lijepo od aleksa sto te napravi seronjom, i ja se pridruzujem tvog 'karanju' aleksa... a Aleks, ja bih uvazio miletovu sugestiju i ne bih koristio seratorske rijeci...
moj bi komentar na miletovu pjesmicu bio isti kao tvoj ali s jednom izmjenom.

milentije ... ne kaki lebati ...
Cris Isack - Wicked game
Black - Wonderful life

ipak srati mogu samo odrasli
"NASOJ LJUBAVI JE KRAJ" Oliver Dragojevic

ko razume shvatice...pozz za onog ko razumeSmile)))
NASOJ LJUBAVI JE KRAJ" Oliver Dragojevic

ko razume shvatice...pozz za onog ko razumeSmile)))
....OLIVER DRAGOJEVIC te sigurno razume...samo sto JA ponekad ne mogu da shvatim OLIVERA DRAGOJEVICA ali ga RAZUMEM...hahaha..
Milentije,

stvarno nije lijepo od aleksa sto te napravi seronjom, i ja se pridruzujem tvog 'karanju' aleksa... a Aleks, ja bih uvazio miletovu sugestiju i ne bih koristio seratorske rijeci...
moj bi komentar na miletovu pjesmicu bio isti kao tvoj ali s jednom izmjenom.

milentije ... ne kaki lebati ...
Cris Isack - Wicked game
Black - Wonderful life

ipak srati mogu samo odrasli...POZDRAV za BOSNU..nije alex82 nego NEDODIRLJIVI..a za tvoju izmenu u igri rechima sa istim zavrshetkom se slazem ..imash smisla za humor i to je o.k. vrlo suptilno recheno a samim tim je i kaka veca,nishta protiv,Milentije
Uzitak-pre nego sto napadnes procitaj redom poruke pa ces videti da nisam ja reko milentiju "ne seri vec neko drugi tako da sada meni dugujes izvinjenje ali ne trazim ga!Inace to nije moj recnik a i nebi to nikad reko milentiju iz postovanja prema starijima i zato sto je od jedan od retkih koji pisu nesto pametno!
Eh evo jos jedne : Bruce Willis - Save The Last Dance For Me
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:26 pm.