Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Nema ni LaSextorica

ko to kazhe
ko to lazhe

Mozda pod nekim drugim nikom? shock
I meni nedostaje LaSex. Odavno ga nema. Ako i dolazi pod drugim nick-om, zao mi je sto ne znam koji je. Unhappy

Svi mi nedostaju. Cak i ovi sto dolaze, ali su proredili.
I meni nedostaje LaSex. Odavno ga nema. Ako i dolazi pod drugim nick-om, zao mi je sto ne znam koji je. Unhappy

Svi mi nedostaju. Cak i ovi sto dolaze, ali su proredili.

Dvostruki (visestruki) nick-ovi su jedna od najvecih opasnosti po opstanak ovog foruma, cak i kada se zna kome pripadaju...
pa nekima je ocigledno smetalo sto se zna da su neki lazni nikovi bas njihovi
ja nikada nista nisam ni razumeo cry
nista ja vise ovde ne razumem!

cry
arrow

A jo5, sve je kristalno jasno....
nista ja vise ovde ne razumem!

cry
arrow

A jo5, sve je kristalno jasno....

bice da nisam davno glancala naocare 8)
neki ce da poginu , a neki cemo da se vratimo...
Meni, kao jos uvek "taze" clanu neki ovdasnji komentari "novih" likova strasno lice na komentare starih clanova....koji su nas, navodno napustili....hmmmm. Neki i jesu ali neki su jos tu, muvaju se po sajtu pod raznim nikovima.
Cak sam ubedjena da pod tim nikovima samo "prate situaciju", ne ucestvuju sa svojim komentarima.
Sigurno imaju razloge za to. Mislim da ce se na kraju svi vratiti.
Na nama je da ih ne zaboravljamo ni ubuduce i da ih stalno zovemo da se vrate.
Veliki brat nas posmatra! I ako vide koliko nam stvarno nedostaju i koliko su nam prirasli za srce - vratice se sigurno!
I ako vide koliko nam stvarno nedostaju i koliko su nam prirasli za srce - vratice se sigurno!

priraslice, nikad ne odlaze same...
I ako vide koliko nam stvarno nedostaju i koliko su nam prirasli za srce - vratice se sigurno!

...i nicim izazvane... u pravu si.

Mozda je i bilo malo nezdravih uslova za njihov odlazak, ali to se moze ako ne izleciti, bar zaleciti.

Sve ima svoje zasto i zato...

Sve ima svoje zasto i zato...

Ovde je sve dvosrtuko i dvosmisleno!
twisted
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:37 pm.