Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Este li se ikad pOtukli u Životu i zbog čega?
Sve se računa od osnovne škole pa do sada.

Ako niste, kako to Objašnjavate?
Ako jeste, kako to Objašnjavate?

Napišite istinu iOnako smo ovde svi pod Maskama.

wink Tema nije samo mushka, vetj je i Ženska.

Tukao sam se uglavnom u osnovnoj školi, i to samo onda kada neko započne tuču. Uvek više volim da se nesporazumi reše rečima, ali ima ljudi koji razumeju samo jezik batina. Ako je neko lud, i već započne tuču, onda je bolje istući nego biti istučen Smile
Ja baš izbegavam tuču, jer mi je to nekako besmisleno. Naravno, ko sa mnom hoće da se bije, sam je kriv wink
2 puta sam udarila šamar muškarcu. Jednom u gimnaziji - nisam bila u pravu i jednom znatno kasnije - bila sam u pravu. Mada, nije primereno dami da lupa šamare, ali eto - omaklo mi se. A možda i nisam dama. Kako god... roll

wink
A jel mogu ja da ne racunam ni srednju skolu.........jer onda ne bih znala koliko puta i zasto :D

A sve posle srednje skole......(ne racunam brak)......jednom sam se potukla.....branila sam sestru .....i taj neko je zazalio sto je i pomislio da je povredi..... :D

Sto se kaci sa jachima od sebe ?!?!?!?..... Unhappy
...da ne pisem koliko sam se puta potukao,vec koliko sam puta bio u nokdaunu,moze?

....pa minimum 50x
obdanište... OŠ...... SŠ....... pa preveliki staž u ovim institucijama vodi totalnoj agresiji ...... ne znam koliko puta..... ali uglavnom opravdano oopsoopsoops

posle SŠ ne sećam se .... ali mislim ni jednom...... rollrollroll
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)
Ne volim bezrazlozne tuce.Ne mozes nista da dobijes a mozes da izgubis.
Bilans-dvadesetak tuca,dva puta dobio batine(od decka koji je trenirao boks i od autenticnog seljaka),naneo dve teze povrede(slomio nos jednom momku,drugom skoro izbio oko,imao nekoliko operacija).Posle tog drugog sam se tukao samo u kontrolisanim uslovima-rukavice,suspenzor,guma za zube....

A sve ovo vam je pismeni zadatak........... lollollol
Ako se racuna ono sa bratom..pa milion puta.Kao klinka,uglavnom sam se tukla sa decacima...ne znam ,tukla sam tako decu po dvoristu.Lupila sam samar jednom Branku,koji je bio visi od mene samo zato sto mi je nesto dobacio,i to je bilo u srednjoj skoli.Takodje sam jednu jadnu devojku(sad mi je zao)dohvatila za kosu i vukla dok je nisam oborila na pod.Da nije bilo drugova oko nas ,pa verovatno bi zavrsila u bolnici!!!I kada se sada setim toga, smesno mi bude.
Ja sam tempirana bomba..pazite gde gazite lollollollolwink
Najmanje 10 puta u osnovnoj skoli. A ja sam tukla muskarce :D
Nisam se tukla, ali sam se vise puta nasla u nekom verbalnom okrsaju koji je pretio da eskalira u fizicki, s obzirom da sam zensko (jako zenstveno) uvek sam izbegla samar...bar do sad' lollollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
i pored brkOvi koji ovdi moz da mi vidite na slichku iz lichnu kartu , ja sam prava dama, nit sam se tukla nit tju toj da radim, e sad ako mi neko dirne decu nEsam rekla da netjE ubivam twisted
Bila sam muškarača,tako da sam se uglavnom samo sa muškima i bila,da bih zaslužila svoje mesto u njihovom društvu Smile
Uglavnom sam se prgavila kad su u pitanju moji dragi ljudi,za sebe manje više. Goran je u prvom razredu dobio šamar jer mi je opsovao mamu,a i još jedan visoki ne sećam se kako mu beše ime.
Što se žena tiče,samo je jedna Ljiljana dobila po licu,i to po sred sistematskog pregleda pred doktorkama,jer mi je uvredila najbolju drugaricu,podsmevala se...onako kako umeju samo devojčice u to doba,osmi razred,misle da su uvatile Boga za tregere jer nose brus.. lol Opalila sam joj šamar,naravno levom rukom,toliko da se zalepila glavom za sto. Danas je ta Ljiljana nekakva poznata instruktorka fitnes vežbi,i tada je bila za dve glave viša od mene,a danas kad me sretne uvek kaže,kroz šalu,da neće nikad da mi oprosti šamar,na šta ja njoj odgovorim-ni ja njoj uvredu Smile
U srednjoj se školi nisam tukla,ali sam imala jaka "leđa" lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Bila sam muškarača,tako da sam se uglavnom samo sa muškima i bila,da bih zaslužila svoje mesto u njihovom društvu Smile
Uglavnom sam se prgavila kad su u pitanju moji dragi ljudi,za sebe manje više. Goran je u prvom razredu dobio šamar jer mi je opsovao mamu,a i još jedan visoki ne sećam se kako mu beše ime.
Što se žena tiče,samo je jedna Ljiljana dobila po licu,i to po sred sistematskog pregleda pred doktorkama,jer mi je uvredila najbolju drugaricu,podsmevala se...onako kako umeju samo devojčice u to doba,osmi razred,misle da su uvatile Boga za tregere jer nose brus.. lol Opalila sam joj šamar,naravno levom rukom,toliko da se zalepila glavom za sto. Danas je ta Ljiljana nekakva poznata instruktorka fitnes vežbi,i tada je bila za dve glave viša od mene,a danas kad me sretne uvek kaže,kroz šalu,da neće nikad da mi oprosti šamar,na šta ja njoj odgovorim-ni ja njoj uvredu Smile
U srednjoj se školi nisam tukla,ali sam imala jaka "leđa" lol

shock neka ti mojih cipela........... ću si kupim ja druge, ednog dana..............Smile))
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:51 am.