Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Men nesto ufatilo da lazem danas.Sve koji se osecau isto (ne racunjam one koi se nesu tusirali u skorojevicko vreme),moz da mi se pridruzu po slobodnoj volje i na pravdi foruma.Prifatase i vise ponovljana istina kao laz.

Elem,
imadem jos,osim ovijeg,jod dva i po profila otvoreniha.Ovo po ga ima ali sam zaboravijo passwordsku sifru za lozinku,pa e ga racunavljam ko po.
I di bas taj,zenski.Taman sam skupijo poza masnu kolegciju raznije slika od neki nickovi sa podznaci enis.
Propanuo mi sade plan da razmenjujem doticne slike za salvete sa clanicama.
Ko me mrzi,moz i da me vole lol

Smile
Пријатељ ми је Платон, ал ми је већи пријатељ Брајана Бенкс.
meni doslo da lazem da sam za dva sata resio registraciju kola, koja je uzgred tehnicki savrsena...

ali zasto da lazem?

crycrycry
Ovih dana učim učim pa razbivam,e tako....a i profesorka me obožava tako da će me pušti oma,ne mora čak ni da odgovaram Smile

U laži su kratke noge... oopslol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Ovih dana učim učim pa razbivam,e tako....a i profesorka me obožava tako da će me pušti oma,ne mora čak ni da odgovaram Smile

U laži su velike cipele... oopslol

lol
Ne govori istinu,omašio si temu lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
...danas cu malo da pustim svog kucnog ljubimca,da malo po kraju leti..
inace moj kucni ljubimac je ptica,a mi joj u kuci tepamo feniks,axa...
Ne govori istinu,omašio si temu lol

Nesam ja ti prepravljo oopslol
Odok i neceM se pojavljujem Danas,ce e manem na miru lol
E baš lepo od tebe što će si ideš,i ja ću Smile
ja uvijek govorim istinu ali imam brata blizanca koji uvijek laze... naizmjenicno smo na ovom nalogu...
dzaba ti ovaj koliko laze i govori istinu ni 20 smrka ti ne pomazeSmile))
Usmrknem ja jednom ljudcki,pa da vidis kolko me zabole za fajer,kisele krastavce i recikliran wc papir lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:10 pm.