Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Prodajem stence Nemacke Doge...prelepi i perspektivni...crni...1M i 2Z...ostenjeni 07.09.2011...izvadjeni carskim rezom i dobro ocuvani u startu(majka imala mleka za veci okot)...Pomozite da ih prodam...
Nego...vidim da je BR tu...u jednom od mojih navracanja rekao sam da ce se vratiti...zarazen je i on ovim forumom kao i cela stara ekipa...Pozdrav matori
Uh..... ova boles' se ne leci. Vratio me onaj bilmez sto spamuje forum nocom..... e ne moz' to tako.....

Pozdrav i Tebi... Smile
ustvari, Ser se ovo za kučići zaebavo.................. samo je došao da pozdravi BR-a..............Smile))
Taman sam tela ti jedno poklonim za rodjendan Mico,šteta što se zaebavo Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
šta edno............... il 5 il niedno.............. viš da ima 4M i 8Ž.............Smile))
Mislela sam svih 12,nisam ja od piroćanci,ko nekii Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
kako 12 kad ih ima 14..............Smile))
Da nisam navikao na miniranje ozbiljnih tema bilo bi mi cudno...stvarno bve imam stence...
Pa sto i' nejake baci ovdi, medj vucice.... i vuke.. winklol
E pa Mico,stvarno ti ih ne mogu kupim,garant im Oliver digo cenu Smile

Hm...tebi bwe samo neko dizanje pada na pamet...nepopravljiva lol
lele, sd će Jana dodlepi kad vidi kako su crni...............Smile))

Hm...tebi bwe samo neko dizanje pada na pamet...nepopravljiva lol

Ma Mica me iskvarila Oliverče,ja beja dobro dete Smile
Da nisam navikao na miniranje ozbiljnih tema bilo bi mi cudno...stvarno bve imam stence...

dobro, dobro, smo videli da imaš i znamo da su tvoji, mnogo lučU na teb................Smile))
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:28 am.